Авторські статті

Блогер: Чому Президент найбіднішої країни Європи витрачає на себе в 100 разів більше ніж президент найбагатшої країни Європи?

77 796 201 грн. – сума бюджетних коштів витрачених на утримання Зеленського і його офісу за червень 2019 року.

78 мільйонів за 1 місяць

Про це у своєму блозі на сторінці на сторінці у Facebook Mason Lemberg.

На фоні цього досить цікаво виглядає його пролетарйсько-гоповський піар про “ссишь, продай авто и сделай дорогу”, “ссишь-те, не летайте на самолетах, не доите бюджет и делайте дороги”, – повідомляє блогер.

Дані звідси – https://www.treasury.gov.ua/…/file-s…/misyachna-zvitnist2019  (різниця між показниками видатків за січень-червень і січень-травень).

А взагалі – да, епоха бідності закінчилася. Для них. Почалася епоха кіно для лохів.

Публікація викликала обурення у читачів через те, що блогер не надав детальної інформації у порівнянні з попереднім Президентом Порошенко. Що він і зробив у подальшому :

Попередні 2 пости викликали горіння в так називаємих опонентів. Чарівною паличкою на нарадах з митниками і мерами махає Зеленський, а Порох винуватий, що чарівна палочка не спрацьовує.

То ж попросили мене опоненти порівняти “А скільки витрачав Порох”.То ж порівнюю. Наглядно. Набагато менше.

Але й це порівняння не є коректним з 2 причин:

1) Не можна порівнювати діяльність Пороха, який працював кожен день і по кілька разів на місяць мав зустрічі з іноземними лідерами і Зеленським, який ходить на концерти Монатіка і кожних вихідних відпочиває. Бо витрати в першому випадку є зрозумілими. В другому – ні.

2) Прихильники Зеленського не хотіли цього, їм дуже не подобалося, що Порох стільки витрачає, вони дуже нервувалися з цього приводу. Тому вони проголосували за Зеленського, який би мав їздити на роботу на велосипеді і жити в комуналці.

Але витрачає він на себе рідного значно більше.

Воно ж не дивно.

Епоха бідності закінчилася.

А лох не мамонт. Він буде жити. То ж жрі-тє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.