Авторські статті

Смолій: Україна все нижче опускається до дешевого медійного цирку

З корупційними скандалами, делегітимізованою владою та знищеними законами

У липні , за кілька тижнів до парламентських виборів я попереджав, що безідейна політична сила, з випадкових людей та відсутньою структурою не зможе існувати довго. Ми давали час до нового року, проте скандали в «Слузі народу» почали з‘являтися чи не з першого дня їхнього існування. На жаль, сьогодні ця політична сила диктує порядок денний в країни.
Заручниками «випадкових» людей, з різними поглядами або їх відсутністю, стала вся країна. Замість «кінця епохи бідності» ми отримуємо корупційні скандали та «квартальські» призначення на всіх щаблях влади. Чого вартують останні призначення до РНБО. Сюр. Інакше це не назвеш. Сивохо, який тепер шантажує державу що не виплачує правильно пенсії на окупованих територіях…

Протистояння в «Слузі народу» обов‘язково наростатиме. І втягуватиме в своє протистояння всю країну. Кожного громадянина.
Абсолютне нерозуміння більшості керівників держави процесів державотворення та міжнародної політики вже зробило нашу державу посміховиськом на міжнародній арені, а блюзнірське потакання Кремлю ставить робить нас слабкими та безпомічними перед все новими і новими капітулянтськими вимогами Путіна.

Зрештою, у влади немає ні плана А, ні плана Б по всіх напрямках. Україна темпами «турборежиму» рухається до повноцінного хаосу державної політики та парламентської кризи.

Несемось…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України