Війна РФ проти України

Конструктори корвету «Володимир Великий» шукають підприємства, які зможуть замінити втрачені оборонні заводи

Система радіо-електронної боротьби, система розмагнічування, система управління технічними засобами, система пожежогасіння корвету проекту 58250 мали виготовлятися на підприємствах, які залишились на окупованій території.

Для добудови корвету ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) проводить роботу з пошуку підприємств, що зможуть виготовити ці системи.

Про це в передачі «Техніка війни» повідомив головний конструктор ДПЦК Сергій Кривко.

«Відсутність фінансування на протязі останніх 7 років призвело до колапсу деяких вітчизняних співвиконавців. Вони вже не взмозі повторити ті ідеї, які задумувалися в 2009 році. Деякі підприємства, які були в Криму та Донецьку взагалі зникли і цю тематику сьогодні не кожен береться підняти, для нас це проблема», – зазначив Кривко.

Головний конструктор ДПЦК розповів, що сімферопольський завод «Фіолент» займався виробництвом комплексної корабельної системи управління технічними засобами (блок приладів, який керує насосами, арматурою, вентиляцією та підтримує живучість корабля, як плавучого засобу).

«Завод «Фіолент» залишився в Сімферополі і тепер ми змушені шукати виконавця цієї тематики, це дуже дорогий та високотехнологічний виріб. Теж саме і з донецьким Науково-дослідним інститутом комплексної автоматизації. Він нам повинен був робити комплекс радіоелектронної боротьби, систему аварійного пожежогасіння, систему розмагнічування, тому що всі бойові кораблі мають спеціальну систему, яка знижує магнітне поле корабля. Сьогодні ми шукаємо виконавця на ці роботи і скажемо так, відверто, поки ніхто не береться повністю закрити цю проблему», – резюмував Сергій Кривко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України