Авторські статті

Смолій: Шлях Малоросії. «Привітання» чітко показує вектор руху України

Шлях Малоросії. «Привітання» чітко показує вектор руху України. І це «русскій мір».

Про це пише Андрій Смолій.

Ще раз розбираємося в цьому ганебному відрізку відео на 8 хвилин:

  • Жодних державних символів. Ні прапора. Ні герба. Нічого не вказує що це Україна. Правильно, бо для Зеленського України як національно цілісної системи координат не існує. Так само, до речі, як і для ДНР/ЛНР. Так само як і для Кремля.Який посил робить звернення Зеленського? Іти на компромісти з тими, хто проти Украіни. Хто за її знищення зсередними. «Не важливо хто ти: патріот, малорос чи ватник». По-перше чи має право президент країни взагалі таке говорити? Чи має право він вживати слова «малорос» і «ватник»? Тобто він вже свідомо поділив країни на якій певні табори.
  • «Какая разніца». Використовується типовий кремлівський набір штампів, які покликані розвалити країну: «мова не важлива», «декомунізація – не важлива», «Герої не важливі», «історія не важлива».

Тобто країна буде рухатися шляхом новоросії, малоросії та Росії -2. Фактично чітко поослідковується що обраний рух до Білорусі – 2. Не даремно «слуги народу» так відверто хочуть ліквідувати Закон про мову.

  • Поділ на 25% та 73%, якого вже давно немає. Зеленського вже не підтримує 73%. Це маніпуляція на розділення країни.

В підсумку, просувається абсолютно промосковський сценарій розвалу країни. Знецінення всіх українських символів. Їх просто не існує.

Зеленський виступає в ролі президента «неіснуючої» держави. Алже нічим не підтверджено що це Україна. Ну і звісно знищення всього українського: країні не потрібно єднатися навколо цінностей. Єднатися, за словами Зеленського, треба навколо «міра» та малоросії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.