Авторські статті

Смолій: Росія готується до великої війни

Мене мало цікавить відставка уряду держави-агресора. Мало цікавить хто буде прем‘єр-міністром чи навіть президентом в Кремлі. Факт залишається один – Росія готується до великої війни проти України та інших цивілізованих держав. Головна мета – контроль над Україною: військовий, інформаційний, політичний.

Про це повідомив Андрій Смолій.

Зміни до Конституції, що ініціює Путін свідчать, що Росія готує свою законодавчу базу під воєнні рейки, під окупацію інших держав, під знищення всіх хто стане на їхньому шляху. Що таке «пріоритет Конституції РФ над Міжнародним правом»? Це індульгенція від відповідальності за злочини проти людства.

В наступному році РФ завершить переоснащення армії та переформування збройних сил. Політично готуються підґрунтя для подальшого наступу на нашу територію. Не лише на Донбас чи Південь. На всю Україну: від Харкова до Львова.

Це не залежить від прізвищ, від посад, від звань чи від напрямків руху Росії. Це лежить в площині історичній. Сотні років, зміни форми державного устрою, президентів/глав ЦК КПРС/імператорів. Це не змінювало сутність агресора.

А що в цей час Україна? Послаблює свої позиції, обирає команду що живе не Україною, а «русскім міром», влада яка знищує армію та українські цінності, створюється авторитарна модель без демократичних інституцій, знищується парламентаризм та місцеве самоврядування.

Замість укріплення армії, демократичних інституцій, ідеологічного напрямку, державної мови, ідентичності нам пропонуються «какая разніца».

Проте, Путіну не «какая разніца». Він хоче всю Україну. Він готується до великої війни. За його правління і після нього. Це не зупиниться. Поки Україна не стане єдиною та сильною, з проукраїнською владою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України