Смолій: Кремль робить хід конем і розвалює Україну зсередини

Те, про що попереджали більш ніж пів року назад стає реальністю. Гончарука відверто та планомірно зливають в турборежимі. Всього планується злити 10-14 епізодів розмов Гончарука в Уряді. Як стало відомо протягом всього часу засідання, наради, розмови просто записувались та чекали на червону кнопку, яку натиснуть в правильних кабінетах.

Нагадаємо, що в мережу попали записи «наради» Гончарука де він розповідає що в «голові у Зеленського порожньо». А про себе Гончарук говорить «Я повний профан в економіці».

Боротьба всередині вже не нової влади, бажання кремля посіяти хаос та всадити 100% свою людину, а ще фактор Коломойського, якому напряму не був підконтрольний Гончарук. На його місці один з головних бенефіціарів бачить і Авакова, і Єрмака і навіть можливо Богдана.

Але головну скрипку в кінці ланцюжка грає Кремль, якому потрібна розрізнена та розшматована Україна. І цілком ймовірна зустріч в Омані тут може виявитись цілком не випадковою в цьому скандалі. Кремлю потрібно на 100% контролювати цю владу, уряд, парламент, а зрештою прибрати до своїх рук всю країну, разом з нами всіма. І для цього перш за все потрібно всадити лише свого прем‘єра. План розпочато. Україна як розмінна монета пішла в розхід в олігархічно-кремлівських іграх.

Те, про що попереджали, відбувається просто у нас на очах. І аналогія не з найкращих. У 1917-1920 роках вже було щось схоже. Схожий ворог і схожі цілі. Тоді вони перемогли.

Що буде зараз?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh