Авторські статті

Смолій: Кремль робить хід конем і розвалює Україну зсередини

Те, про що попереджали більш ніж пів року назад стає реальністю. Гончарука відверто та планомірно зливають в турборежимі. Всього планується злити 10-14 епізодів розмов Гончарука в Уряді. Як стало відомо протягом всього часу засідання, наради, розмови просто записувались та чекали на червону кнопку, яку натиснуть в правильних кабінетах.

Нагадаємо, що в мережу попали записи «наради» Гончарука де він розповідає що в «голові у Зеленського порожньо». А про себе Гончарук говорить «Я повний профан в економіці».

Боротьба всередині вже не нової влади, бажання кремля посіяти хаос та всадити 100% свою людину, а ще фактор Коломойського, якому напряму не був підконтрольний Гончарук. На його місці один з головних бенефіціарів бачить і Авакова, і Єрмака і навіть можливо Богдана.

Але головну скрипку в кінці ланцюжка грає Кремль, якому потрібна розрізнена та розшматована Україна. І цілком ймовірна зустріч в Омані тут може виявитись цілком не випадковою в цьому скандалі. Кремлю потрібно на 100% контролювати цю владу, уряд, парламент, а зрештою прибрати до своїх рук всю країну, разом з нами всіма. І для цього перш за все потрібно всадити лише свого прем‘єра. План розпочато. Україна як розмінна монета пішла в розхід в олігархічно-кремлівських іграх.

Те, про що попереджали, відбувається просто у нас на очах. І аналогія не з найкращих. У 1917-1920 роках вже було щось схоже. Схожий ворог і схожі цілі. Тоді вони перемогли.

Що буде зараз?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.