Авторські статті

Смолій: Проукраїнському телеканалу “Прямий” влада хоче “закрити рота”

Як ви вже знаєте, Зеленський фактично наказав почати наступ на Телеканал “Прямий”. З різних джерел стало відомо, що готується атака на найрейтинговіший опозиційний інформаційний канал.

Про це повідомив Андрій Смолій.

1. 03 вересня Нацрада з питань телебачення та радіомовлення планує забрати ліцензію у радіо «Прямий ФМ», або хоча б видати «попередження» з подальшими намаганнями анулювання ліцензії.

2. ДБР нібито направило подання про проведення масштабних обшуків на каналі, що має призвести до паралізування його діяльності.

3. Програмою максимум для ОП може стати арешт активів телеканалу та його передача в управління АРМА, яке відповідно може передати телеканал «визначеній організації». Зрозуміло що це буде хтось близький до Зеленського чи його оточення.

Фактично це означає, що проукраїнськосу мовнику хочуть остаточно закрити рота, а журналістам не дати можливості подавати інформацію відмінну від бачення Зеленського та «слуг народу».

Якщо це станеться, то Україна піде шляхом Росії чи Білорусі. Там теж у 90 та на початку 00х закривали канали або передавали їх у правильні руки ФСБ-КГБ.

Тільки наш розголос зараз не дасть «прикрутити звук» незалежним ЗМІ та знищити журналістику в Україні.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України