Політика

Смолій: Початок кінця «зеленої» влади: СН чекає розкол та розвал

Немає здивування сьогоднішньому виключенню Скороход та Полякова зі Слуги народу. Партія, які ліпили з невідомих та незнайомих людей існувати просто не може. Це фейк, віртуальний проект, який правильно пропіарили забивши людям баки та очі.

Про це на своїй сторінці у фейсбук написав Андрій Смолій.

Корупційні скандали, відвертий авторитаризм, сексуальні повідомлення, провал за провалом – це лише початок кінця монобільшості. Такої відвертої зневаги до парламентаризму, топтання базових демократичних принципів та й взагалі людських цінностей мабуть ще не було.

Наступні кілька тижнів та місяців обов‘язково ознаменуються ще більшими скандалами та розбірками всередині партії влади. Ситуація з виходом двох депутатів наочно показує, що людей у Слузі народу мають за зелені кнопки, простий інструмент для реалізації політики Офісу президента. Не більше і не менше. В Уряді ситуація аналогічна.

Думаєте цей уряд пропрацює більше року? Може й менше. Напруга між парламентом та урядом зростає. А ще більша напруга є між Коломойським та окремими міністрами. Це означає, що наступними під роздачу підуть вони: інакодумства та власної позиції у новій реальності немає.

З величезної вірогідністю, за кілька місяців, країну чекає глибока політична та економічна криза. Якщо додати сюди Кремль, Путіна та військові загрози, то криза буде поширюватися і на лінію фронту та геополітичну ситуацію навколо України.

Все це наслідки. Країна пожинає плоди міфічних «4000 євро» та «кінця епохи бідності». Країна пожинає «сватів» та зелені борди, квартали та безкоштовні квитки по всій країні. А ще країна пожинає велику брехню, що лезом пройшлася по мізках та душах.

«Хуже нє будєт»? «хуже» вже настало.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України