В Австрії віньєтка тепер не обов’язкова на всіх трасах

ÖVP, АПС, Grüne і NEOS проголосували в середу зробити виключення з обовязкової оплати за проїзд автомагістралями країни. SPÖ голосувала проти.

Перше рішення нового законодавчого періоду відбулося — це поправка до Закону про збори, яка була прийнята більшістю членів парламенту Австрії в середу. Зокрема, тепер зроблені винятки із зобов’язання за використання т.з. вінєток на внутрішніх автомагістралях.

Виключення із зобов’язання віньєтки тепер діють для Westautobahn A1 близько Зальцбурга, частини автомагістралі Mühlkreis та автомагістралі A7 Linz A 26, відрізку Inntalautobahn A 12 (південь Kufstein) та автомагістралі Rheintal-Walgau A 14 (з’єднання в’їзд Hohenems).

Міністр транспорту тепер також може вносити додаткові виключення в будь-який час за допомогою поправки. На даний момент наслідки винятків буде оцінено і результати повинні бути представлені в Національну раду не пізніше лютого 2021 року.

Залишається незрозумілим, чи є цей захід дійсно «короткостроковим рішенням», критикована Зеленими і NEOS. Герман Вератшниг (Зелені) виступає за єдине про загальноєвропейське мито, не залежно від пробігу. Йоханнес Маргрейтер (NEOS), який також бачить в загальній європейській системі справляння плати «надійне рішення проблеми», теж думає в тому ж напрямку.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:picturedesk.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh