Новини з Австрії

В Австрії віньєтка тепер не обов’язкова на всіх трасах

ÖVP, АПС, Grüne і NEOS проголосували в середу зробити виключення з обовязкової оплати за проїзд автомагістралями країни. SPÖ голосувала проти.

Перше рішення нового законодавчого періоду відбулося — це поправка до Закону про збори, яка була прийнята більшістю членів парламенту Австрії в середу. Зокрема, тепер зроблені винятки із зобов’язання за використання т.з. вінєток на внутрішніх автомагістралях.

Виключення із зобов’язання віньєтки тепер діють для Westautobahn A1 близько Зальцбурга, частини автомагістралі Mühlkreis та автомагістралі A7 Linz A 26, відрізку Inntalautobahn A 12 (південь Kufstein) та автомагістралі Rheintal-Walgau A 14 (з’єднання в’їзд Hohenems).

Міністр транспорту тепер також може вносити додаткові виключення в будь-який час за допомогою поправки. На даний момент наслідки винятків буде оцінено і результати повинні бути представлені в Національну раду не пізніше лютого 2021 року.

Залишається незрозумілим, чи є цей захід дійсно «короткостроковим рішенням», критикована Зеленими і NEOS. Герман Вератшниг (Зелені) виступає за єдине про загальноєвропейське мито, не залежно від пробігу. Йоханнес Маргрейтер (NEOS), який також бачить в загальній європейській системі справляння плати «надійне рішення проблеми», теж думає в тому ж напрямку.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:picturedesk.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України