Авторські статті

Смолій: трафік по Києву такий, як ніби карантину немає ніякого. Дороги забиті, мости забиті, пробки скрізь і всюди

Трафік по Києву такий, як ніби загальнонаціонального карантину немає ніякого. Дороги забиті, мости забиті, пробки скрізь і всюди. Половина людей ходять без захисних масок. Біля торгових центрів ніде припаркувати автомобіль. Про це у своєму блозі пише популярний український політолог і блогер Андрій Смолій.

Політолог зазначає, народ сприйняв владний саботаж карантину, як зелене світло для самостійного виходу з карантину. З різних регіонів кажуть, що ситуація аналогічна. Бізнес також готується до відкриття. Влада на місцях не збираються довго забороняти роботу магазинів, салонів краси, ринків, обіцяють зовсім скоро скасувати заборони, оскільки без грошей дуже складно. За словами Андрея Смолія, «генії» у владі самі себе перехитрили. Вони просто не контролюють ситуацію. Влада сиплеться. Країна сиплеться. Уряд не може забезпечити елементарну підтримку населення, підприємців, лікарів. Тому люди перестають звертати увагу на улюблені вказівки влади.

«Молодці! Так розвалити карантинні заходи, економіку і боротьбу з коронавірусом могли тільки ці «нові обличчя». Хоча від нових облич там залишилися ріжки та ніжки», – резюмував політолог. Читайте також стало відомо, звідки у Ахметова гроші на найдорожчий особняк на планеті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України