Техно

Чому Gran Sasso lab змусили закрити експерименти з вивчення темної енергії

В Італії розгорівся скандал, пов’язаний з діяльністю Національного Інституту ядерної фізики, який свого часу викупив територію між Терамо і Аквіла, для експериментального полігону в області вивчення космічних процесів.

Чому практичне підрозділ інституту Gran Sasso lab змусили закрити експерименти з вивчення темної енергії, поки залишається в таємниці. Незважаючи на пояснення екологів та общественных природоохоронних організацій про забруднення підземних джерел, населення міст не бажає задовольнятися настільки простий версією. На думку обивателів, над ними нависла смертельна загроза. Навколо експериментів на глибині півтора кілометрів під землею, ходило безліч чуток. Вчені, заспокоюючи громадську думку, стверджували, що застосовуються речовини не представляють потенційної небезпеки.

Тім не менш, муніципальна експертиза показала, що в міській каналізації виявилися хімічні елементи шкідливі для здоров’я й загрожують різними мутаціями при тривалому використанні. Крім того, розкрилася витік майже тисячі тонн отруйної речовини LVD. Також уфологи повідомляють, що експерименти з темною матерією загрожують виникненням локальних чорних дір, що саме по собі може призвести до глобальної катастрофи світового масштабу. Gran Sasso lab за рішенням місцевого суду була закрита.

На місці проведення досліджень працює експертна комісія.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України