Авторські статтіЗдоров'я

Вправи для тих, хто багато часу проводить за комп’ютером

Їх можна виконувати прямо на робочому місці — разом з перервами. Здоров’я збережете на всі 200%.

Остеохондроз шийного відділу хребта – досить серйозне захворювання, при якому спостерігається зміщення або деформація хребців у хребетному стовпі. В області шиї проходить безліч життєво важливих артерій і нервових волокон, тісно пов’язаних зі спинним мозком людини.

Саме шийний відділ хребта має найбільшу активність і щодня піддається сильним фізичним навантаженням, так як постійно знаходиться у вертикальному положенні. Тому з віком хребці в області шиї починають зміщуватися або деформуватися, провокуючи появу остеохондрозу.

Для лікування найбільш ефективним методом є лікувальна гімнастика. Вона допомагає нормалізувати кровообіг в шийному відділі хребта і відновити правильне положення хребців.

Але при цьому необхідно пам ” ятати, що самостійне виконання вправ без узгодження спеціаліста і лікуючого лікаря може лише погіршити ситуацію.

Доктор Володимир Олександрович Бутрімов багато років присвятив вивченню та відбору найбільш ефективних рухів для лікування остеохондрозу з допомогою гімнастики. Він є не просто інструктором з лікувальної гімнастики, але психотерапевтом, рефлексотерапевтом і цигунтерапевтом.

Більше тридцяти років Бутрімов вивчав різні методики для відновлення хребетного стовпа, при цьому створюючи свій комплекс вправ для зміцнення м’язового каркаса хребта.

Дана методика цигун з’явилася як результат багаторічних практичних пошуків, способу лікування захворювань шийного відділу хребта і, одержавши досить широке розповсюдження, показала свою ефективність.

Займатися слід як мінімум два рази в день: вранці і ввечері. Якщо виконувати вправи частіше, то результат буде краще, особливо якщо ви працюєте за письмовим столом.

Вправи Цигун тренують на м’язи шиї і розвивають суглоби шийного відділу хребта. Головним правилом, яке доктор Бутрімов вважає обов’язковим при лікуванні шийного остеохондрозу, є повна релаксація. Лікувальна гімнастика при цьому захворюванні вимагає розслаблення м язів шиї, тільки такий стан людини допоможе домогтися бажаних результатів.

Це відео — частина спеціальної програми з оздоровлення хребта.

Необхідно пам ” ятати, що самостійне виконання вправ без узгодження спеціаліста і лікуючого лікаря може лише погіршити ситуацію

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України