Новини з Австрії

Смерть після штучного запліднення в Відні: прокуратура веде розслідування

Прокуратура Відня розслідує смерть 27-річної жінки, яка померла на початку серпня після штучного запліднення. Про це в четвер повідомила офіційний представник прокуратури Ніна Буссек.

Розслідування ведеться за фактом вбивства з необережності, хоча в даний час кримінальну справу направлено проти невідомих злочинців. «Було замовлено розтин», – сказав Буссек. Звинувачення сподівається, що це дасть отримати інформацію про обставини, що призвели до смерті молодої жінки.

Перш за все, схоже, необхідно прояснити, чи існує і в якому ступені зв’язок між смертю і маніпуляціями з яйцеклітиною, які було виконано в червні в приватній клініці Дьоблінга з метою штучного запліднення. У клініці рішуче виключили таку можливість. З медичної точки зору, «немає зв’язку між лікуванням ЕКО і смертю пацієнта майже два місяці по тому», йдеться в заяві. У клініці вважають, що 27-річна жінка померла в результаті тромбоемболії легеневої артерії, а не як стверджують родичі, від зараження крові. При огляді в середині липня пацієнтка була здорова.

Варто прочитати: Важкі питання: чи допустиме штучне запліднення в такому випадку?

Однак клопотання 27-річної жінки про переведення до фахівців в лікарню загального профілю після смерті ембріона в клініці було відхилено. За словами родичів, жінка кілька днів носила мертвий ембріон в животі. 19 липня молода жінка була госпіталізована в клініку Флорідсдорф, де померла 1 серпня.

Бернар Константинов
За матеріалами: https: //www.vienna.at/
Фото: © AP (Symbolbild)
Матеріали www.austria-today.ru містять оцінки виключно іноземних ЗМІ і не відображають позицію austria-today.ru

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України