Смерть після штучного запліднення в Відні: прокуратура веде розслідування

Прокуратура Відня розслідує смерть 27-річної жінки, яка померла на початку серпня після штучного запліднення. Про це в четвер повідомила офіційний представник прокуратури Ніна Буссек.

Розслідування ведеться за фактом вбивства з необережності, хоча в даний час кримінальну справу направлено проти невідомих злочинців. «Було замовлено розтин», – сказав Буссек. Звинувачення сподівається, що це дасть отримати інформацію про обставини, що призвели до смерті молодої жінки.

Перш за все, схоже, необхідно прояснити, чи існує і в якому ступені зв’язок між смертю і маніпуляціями з яйцеклітиною, які було виконано в червні в приватній клініці Дьоблінга з метою штучного запліднення. У клініці рішуче виключили таку можливість. З медичної точки зору, «немає зв’язку між лікуванням ЕКО і смертю пацієнта майже два місяці по тому», йдеться в заяві. У клініці вважають, що 27-річна жінка померла в результаті тромбоемболії легеневої артерії, а не як стверджують родичі, від зараження крові. При огляді в середині липня пацієнтка була здорова.

Варто прочитати: Важкі питання: чи допустиме штучне запліднення в такому випадку?

Однак клопотання 27-річної жінки про переведення до фахівців в лікарню загального профілю після смерті ембріона в клініці було відхилено. За словами родичів, жінка кілька днів носила мертвий ембріон в животі. 19 липня молода жінка була госпіталізована в клініку Флорідсдорф, де померла 1 серпня.

Бернар Константинов
За матеріалами: https: //www.vienna.at/
Фото: © AP (Symbolbild)
Матеріали www.austria-today.ru містять оцінки виключно іноземних ЗМІ і не відображають позицію austria-today.ru

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh