Новини з Австрії

Міністерство Праці Австрії: відпочиваючі в Хорватії ризикують своєю зарплатою

Кожен, хто їде в Хорватію, незважаючи на попередження про поїздку і там захворіє, втрачає право на оплату лікарняного

Міністерство закордонних справ винесло попередження про поїздки в Хорватію, як і в ряд інших країн. Той, хто все одно їде туди і там захворює або знаходиться тут на карантині, не має права на подальшу виплату заробітної плати від свого роботодавця, але це ще не причина для звільнення, заявило в липні Міністерство праці.

По суті, відповідно до Закону про епідемію, якщо австрійська влада видає карантинний наказ, плата буде продовжувати виплачуватися незалежно від того, де ви раніше проводив свою відпустку. У цьому випадку роботодавець вимагає від держави компенсації. Але закон Австрії про епідемію не застосовується за кордоном, як і в разі будь-якого іншого захворювання. Однак працівник має право на подальшу виплату заробітної плати від свого роботодавця, якщо хвороба не була викликана грубою недбалістю або навіть навмисно – і, згідно Міністерству праці, як якщо він, наприклад, відправляється в Хорватію, незважаючи на попередження про поїздку.

Таким чином, будь-який, хто ігнорує попередження, захворює коронавірусів в Хорватії або знаходиться на карантині і тому не приходить на роботу вчасно після відпустки, не має права на подальшу виплату заробітної плати від свого роботодавця. Зрозуміло, що за аналогією будь-хто, хто не дотримується правил дистанції або гігієни або не носить запропоновані засоби захисту рота і носа, також діє з великою недбалістю, але це зазвичай важко довести.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: AFP

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.