Міністерство Праці Австрії: відпочиваючі в Хорватії ризикують своєю зарплатою

Кожен, хто їде в Хорватію, незважаючи на попередження про поїздку і там захворіє, втрачає право на оплату лікарняного

Міністерство закордонних справ винесло попередження про поїздки в Хорватію, як і в ряд інших країн. Той, хто все одно їде туди і там захворює або знаходиться тут на карантині, не має права на подальшу виплату заробітної плати від свого роботодавця, але це ще не причина для звільнення, заявило в липні Міністерство праці.

По суті, відповідно до Закону про епідемію, якщо австрійська влада видає карантинний наказ, плата буде продовжувати виплачуватися незалежно від того, де ви раніше проводив свою відпустку. У цьому випадку роботодавець вимагає від держави компенсації. Але закон Австрії про епідемію не застосовується за кордоном, як і в разі будь-якого іншого захворювання. Однак працівник має право на подальшу виплату заробітної плати від свого роботодавця, якщо хвороба не була викликана грубою недбалістю або навіть навмисно – і, згідно Міністерству праці, як якщо він, наприклад, відправляється в Хорватію, незважаючи на попередження про поїздку.

Таким чином, будь-який, хто ігнорує попередження, захворює коронавірусів в Хорватії або знаходиться на карантині і тому не приходить на роботу вчасно після відпустки, не має права на подальшу виплату заробітної плати від свого роботодавця. Зрозуміло, що за аналогією будь-хто, хто не дотримується правил дистанції або гігієни або не носить запропоновані засоби захисту рота і носа, також діє з великою недбалістю, але це зазвичай важко довести.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: AFP

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh