Авторські статтіТехно

Смарт-дисплей від Facebook вже анонсують на цього тижня

Бюджетний розумний екран буде коштувати 300 або 400 доларів залежно від модифікації і розмірів.

Зараз американська компанія Facebook займається розробкою нового розумного дисплея. Пристрій було придумано давно, проте із-за скандалу з Cambridge Analytica компанії була змушена зупинити свої плани щодо реалізації на ринок технологій нового пристрою. Проте нещодавно стало відомо, що новий смарт-дисплей Facebook Portal все-таки анонсують, і це відбудеться вже на цьому тижню.

Смарт-дисплей от Facebook анонсируют уже на этой неделе

Згідно з недавнім звітом від Cheddar, Facebook Portal буде використовувати систему розпізнавання облич щоб визначити, хто буде користуватися смарт-дисплеєм. Можливість здійснювати дзвінки і відеодзвінки буде однією з ключових можливостей. Як показали витоку, ця функція у Facebook Portal буде тісно інтегрована з Messenger.

Згідно з чутками, смарт-дисплей буде будувати 400 і 300 доларів. Всього буде дві версії, які будуть відрізнятися лише розмірами дисплея, саме тому ціна буде різною.

Смарт-дисплей от Facebook анонсируют уже на этой неделе

Після скандалу з особистими даними користувачів Facebook довелося зробити деякі зміни Facebook Portal, у тому числі змін зазнала фронтальна камера та її система захисту. Згідно зі звітом Cheddar, пристрій буде поставлятися великим роздрібним торговцям по всьому світу.

Залишається тільки чекати, чи буде Facebook вдало реалізовувати потенціал смарт-дисплея, і чи витримає компанія усі тиск, пов’язаний з історією конфіденційності в інтернеті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України