НЛО повернулися на Землю після невдалої атаки Нібіру – уфологи

«Кінець світу» минувши людство, а в різних куточках нашої планети знову трапляються на камеру «тарілки прибульців» – збіг, який супротивники науки считают аж ніяк не випадковим.

22 вересня «Зірка смерті» остаточно розтоптала гідність віруючих в неї конспірологів, так і не вийшовши на земну орбіту і не протаранивши Блакитну планету. Після невдалої атаки Нібіру Мережу буквально «вибухнула» містичними відео з передбачуваними НЛО. Гігантські світяться фрази об’єкти знову не сильно намагаються ховатися від людей, з’єднання являючись у різних куточках світу.

У противників науки є дві версії на цей рахунок. Згідно з першою, прибульці повернулися на Землю за вдячністю і визнанням людини. Можливо, саме знання і технології інопланетної раси посприяли безпечному проходженню Нібіру крізь Сонячну систему. Друга версія говорити, що гуманоїди віддалилися від Блакитної планети на безпечну відстань, помітивши наближення «Зірку смерті». Ставши свідками доленосного везіння, міжгалактичні мандрівники на НЛО повернулися, щоб продовжити вивчення кишить життям об’єкта.

Як би там не було, уфологи і не думали спростовувати факт існування Нібіру. Невдалий «кінець світу» противники науки пояснюють помилкою в розрахунках швидкості і траєкторії руху Планети Х, або все тим же горезвісним везінням.

Джерело

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh