Авторські статті

“Слуга народу” Дубинський “перевзувся на льоту” після інтерв’ю Коломойського і різко “прозрів” з приводу Росії

Новоспечений депутат від партії “Слуга народу” Олександр Дубинський раптово різко змінив свою риторику Росії після гучного інтерв’ю олігарха Ігоря Коломойського. Увагу на метаморфозу, яка сталася з Дубинським, звернув у Telegram відомий український політтехнолог Олексій Петрович Голобуцький.

Журналіст і майбутній нардеп-мажоритарник від “Слуги народу” Олександр Дубинський вже давно помічений в особливих симпатіях до олігарха Ігорю Коломойському. Його команду Зеленського вважають одним з тих, хто буде входити в групу відданих багнетів і лобістів олігарха. Сам по собі Дубинський досить неоднозначна особистість, у своїх відеоблогах він часто критикував попередню владу за націоналістичний курс, за те, що немає бажання шукати компроміс і в результаті на сході триває війна, тому що на ній нібито “заробляє Порошенко”.

Крім слів нічого іншого Дубинський не надав на розгляд публіки. Але вчора Дубинський завітав на прямий ефір на телеканал “Наш”, що належить Мураєву, де заявив, що ніякого особливого статусу Донбас не винен отримати і взагалі ніякі вимоги Путіна виконуватися теж не повинні, тому що сьогодні у Путіна одні побажання, а завтра він, наприклад, захоче, щоб столиця України була в Донецьку, а не в Києві.

Більш того, Дубинський раптом “прозрів” і на всю країну заявив, що голосування за російську мову, як регіональну на Донбасі – це дуже небезпечний шлях і по ньому не можна йти. Коментуючи новину, політолог Олексій Голобуцький зазначив, як же швидко “перевзуваються” хлопці. Доби не пройшло з нового інтерв’ю Коломойського з антиросійськими наголосами – як Дубинський вже кардинально змінив свою риторику. При цьому навіть на більш жорстку, ніж дозволив собі Ігор Коломойський. Фактично, Дубинський ставши українським націоналістом. Тепер залишилося дочекатися, коли “ватник” Бужанський вийде з факелом в день народження Бандери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.