Політика

“Слуга народу” у Верховній Раді в сесійному залі замовляв повію он-лайн

Народний депутат від “Слуги народу” Богдан Яременко під час роботи 29 жовтня в сесійній залі парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств з проституткою.

Про це пише видання “Букви“.

У смартфоні нардепа було два чати зі знайомствами: “Мережа знайомств Мам…” і “Loveeto”.

І під час проведення голосування Яременко якраз читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: ​​секс, зустрічі, побачення. Також дівчина вказала, що її не цікавлять стосунки.

Потім Богдан Яременко став переписуватися з дівчиною, можливо, іншою:

Яременко: …умови зустрічі з тобою?

Дівчина: Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика і орал. Анальний – табу. Година – 100 доларів. Дві години – 150. На ніч не залишаюся. Побажання можна.

Варто відзначити, що Богдан Яременко є головою комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва. У Богдана Яременка є дружина Вікторія і двоє дітей – дочка і син. Декларація про доходи Яременко відсутній на сайті Національного агентства з протидії корупції, – повідомляє сайт Прямий

Після публікації знімків Богдан Яременко поспішив спростувати факти, написавши на своїй сторінці в Facebook, що таким чином вирішив спровокувати журналістів, а вони попалися :

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України