Авторські статті

«Дізналися, що беззбройні, і давай гатити»: Муждабаєв розповів про жорсткий обстріл беззбройних добровольців в Золотому-4

Відомий український журналіст Айдер Муждабаєв заявив про надзвичайну подію, що сталася в Золотому, де беззбройні добровольці

Мова йде про обстріл з боку терористів українських хлопців. Примітно, що обстріляні були саме ті позиції, які нещодавно відвідав український лідер Володимир Зеленський. Як вдалося з’ясувати, бойовики «ЛНР» відкрили вогонь по цих позиціях ввечері 28 жовтня, причому вони стріляли прицільно з автоматичної зброї.

Вийшло так, за словами журналіста, що як раз в момент обстрілу Айдер Муждабаєв спілкувався з представником добровольців Денисом Бурштином у прямому ефірі. Ветеран АТО був змушений перервати розмову, так як почався обстріл. Сам Муждабаєв заявив: «В прямому ефірі розмовляли з добровольцем Денисом Бурштином, який вів діалог з президентом Зеленським, їх розмову всі дивилися в ці дні. І Денис був змушений перервати ефір…Як виявилося, з позиції, де знаходяться добровольці, йде вогонь зі стрілецької зброї».

Але після деякого часу Бурштин знову вийшов на зв’язок, розповівши всі подробиці атаки окупантів. Зокрема, військовий підкреслив, що втрат серед добровольців немає. Доброволець також додав: «Страшного обстрілу не було. Просто він був більш прицільний по тих місцях, де ми знаходимося…Вперше за той час, поки ми тут стоїмо, свистіло близько нас, і треба було убезпечити себе». Наостанок він додав, що у добровольців в Золотом-4 зброї немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України