Життя

Скупість – вибір слабких чоловіків

Скупість – це не тільки і не стільки про гроші. Скупість – це про характер.

Чи зустрічалися вам скупі чоловіки? І мова не тільки про гроші. Ми говоримо про людей, які в принципі не вміють ділитися. Вони не здатні розділити радість або горе, приділити потрібне іншому час і увагу, зробити комплімент … Такі чоловіки не знають що таке щедрість – емоційна або фінансова – навіть щодо близьких людей. Ось що про чоловічу скупість пише психолог Олександр Шахов. Коротко і дохідливо …

Скупі ті, хто бідний духом, скільки б мільйонів він не мав. Недарма кажуть, що щедрість – доля великодушних, тобто великих, сильних духом. Ділитися можуть лише впевнені в собі чоловіки. Упевнені, що, навіть якщо віддадуть останні 100 руб, вони зможуть дістати ще. Тому сильні можуть пожертвувати останню сорочку тому, хто просить. Адже хто просить, не впевнений, що може заробити сам, він слабкий. Хто дає, той сильний.

Скупість – доля трусів. Вони не впевнені ні в собі, ні в своєму майбутньому. Вони тремтять на кожною копійкою, боячись, що прийдуть важкі часи і вони не зможуть відповісти на їх виклик. Скупий чоловік гідний лише презирства.

Скупість – це не тільки і не стільки про гроші. Скупість – це про характер. Той чоловік, який скупиться на компліменти своїй жінці, подарунки, квіти, жіночі дрібнички, оголошуючи це «економічно рентабельним», просто-напросто слабак. Лідер, ватажок завжди підтримує і піклується про членів своєї зграї.

Щедрість – це доля богів, царів і героїв. Щедрому не потрібно вимагати поваги і завойовувати уваги – близькі цінують його за широту душі і сильний характер

Щедрість – це перемога над собою. Над своєю дріб’язковістю, страхом, егоїзмом. Лише той, хто вміє перемагати себе, здатний перемогти кого-то еще. Тому щедрий – вже переможець, а скупий – жалюгідний невдаха.

Якщо у тебе немає грошей або сили духу, щоб бути щедрим до своєї жінки, дітей і близьким, ти тільки даремно витрачаєш повітря, ти не потрібен. Думай, працюй, поділися – ось і весь простий сенс чоловічого життя. Нехай щедрих чоловіків стане більше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України