В Австрії дантистка свердлила здорові зуби: пацієнти брали кредити на лікування

Прокуратура пред’явила стоматологу з Штирії серйозні звинувачення. За даними слідства, дантист лікувала не тільки проблемні, але і абсолютно здорові зуби

Жертви повідомляють про постійній болі. Прокуратура проводить розслідування і наклала заборону на професійну діяльність.

Повідомляється, що дантист в районі Граца провела лікування здорових зубів, в якому не було необхідності. Адвокат з Граца звинувачує її в тому, що вона просвердлили 30-40 здорових зубів і заповнила їх пломбами. «Чотири справи вже були оприлюднені, але тепер знаходиться все більше і більше жертв», – сказав адвокат Франк Грубер. Один пацієнт навіть заліз в борги через дорожнечу лікування. Страхітливий рахунок склав 16 000 євро, і, за висновком експерта, в результаті втручань йому навіть було нанесено незворотні пошкодження зубів. Тому адвокат звинувачує дантистку в серйозних тілесних ушкодженнях і серйозному комерційному шахрайстві.

Оскільки існує небезпека, влади землі Штирія ввела тимчасову професійний заборона для стоматолога. По крайній мере, поки триває кримінальна справу. Прокуратура Граца підтвердила ЗМІ його повідомлення.

Однак для стоматологічної асоціації всі звинувачення незрозумілі. Їх колега завжди добре працювала і мала бездоганну репутацію.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh