Авторські статті

СКУ закликає владні структури України не стріляти у своїх людей

Світовий Конґрес Українців (СКУ) рішуче “закликає владні структури України негайно припинити брутальні розправи над протестувальниками в Києві, які вже призвели до смертей і численних поранень та й тепер продовжуються на вулицях Києва”.

СКУ висловлює своє “глибоке обурення такими діями владних структур України, які сьогодні, замість розв’язання кризової ситуації, здійснюють жорстоке фізичне знищення Євромайдану та на очах у всього світу встановлюють у державі суворий авторитарний режим”.

“Світовий Конґрес Українців закликає міжнародну спільноту якнайшвидше зробити конкретні кроки для припинення вбивств та кровопролиття в Україні, – заявив Президент СКУ Евген Чолій. – Світовий Конґрес Українців висловлює співчуття сім’ям загиблих у бездушному насильстві, що відбулось сьогодні”.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р., СКУ був визнаний у 2003 р. неурядовою організацією у Економічній та соціальній раді Організації Об’єднаних Націй зі спеціальним консультативним статусом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.