СКУ закликає владні структури України не стріляти у своїх людей

Світовий Конґрес Українців (СКУ) рішуче “закликає владні структури України негайно припинити брутальні розправи над протестувальниками в Києві, які вже призвели до смертей і численних поранень та й тепер продовжуються на вулицях Києва”.

СКУ висловлює своє “глибоке обурення такими діями владних структур України, які сьогодні, замість розв’язання кризової ситуації, здійснюють жорстоке фізичне знищення Євромайдану та на очах у всього світу встановлюють у державі суворий авторитарний режим”.

“Світовий Конґрес Українців закликає міжнародну спільноту якнайшвидше зробити конкретні кроки для припинення вбивств та кровопролиття в Україні, – заявив Президент СКУ Евген Чолій. – Світовий Конґрес Українців висловлює співчуття сім’ям загиблих у бездушному насильстві, що відбулось сьогодні”.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р., СКУ був визнаний у 2003 р. неурядовою організацією у Економічній та соціальній раді Організації Об’єднаних Націй зі спеціальним консультативним статусом.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh