Майдан стоїть, але нам потрібна допомога

“Попри всі спроби нукерів режиму знищити Майдан, ми вистояли. Зараз все ще триває протистояння у серці столиці України, але ми зобов’язані вистояти, незважаючи на постійні атаки “беркутні”. Про це ввечері 18 лютого 2014 року заявив народний депутат України свободівець Руслан Зелик.

Він наголосив, що попри шалений тиск, Майдан тримається й здаватися не має наміру. Разом з тим, Руслан Зелик звернувся до всіх українців із закликом залишити усі свої справи та їхати до Києва:”Я закликаю всіх, передовсім своїх земляків із Прикарпаття та мешканців Чернівецької области, у якій мене призначено уповноваженим парламентської фракції: у ці дні в столиці направду вирішується майбутнє України. Ті, хто зараз перебуває на Майдані, – незламні духом, але нам потрібна підтримка. Чим більше мітингувальників буде у Києві, тим швидше ми дотиснемо режим”.

“До Києва вже їдуть тисячі українців. Я схиляю голову перед кожним, хто вже в Києві чи ще в дорозі. У столиці важлива кожна людина. Нас усе одно більше. Нас не зламати і ми переможемо!”, – наголосив націоналіст.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh