Скромність допоможе Козерогам уникнути сварок

Обмеживши діяльність, можна скоротити кількість помилок

Незалежно від положення в суспільстві, мабуть, кожна людина в якійсь мірі прагне до визнання своїх позитивних сторін. Для цього люди намагаються привернути до себе увагу, але не всім такий спосіб підійде. Наприклад, саме скромність, а не активність допоможе Козерогам уникнути зварок.

Наприкінці тижня представники знаку відчують гостру тягу в самоствердженні. Їм може здатися, що оточуючі недостатньо захоплюються корисними справами зодіаку, а близькі люди перестали їх цінувати. Таке відчуття може штовхнути Козерогів на спробу заявити про себе в суспільстві — широким жестом, зміною стилю, або незвичайним вчинком. Але зірки не розташовують до такої необачності.

Так, Юпітер, що проходити по сузір ю Козерога, обумовлює тягу людей до слави й визнання. Альо уражене стан планети заважає реалізувати ці прагнення, негативно впливаючи на соціальний життєвий аспект. Інакше кажучи, у будь-якому випадку Козероги можуть відчувати труднощі у спілкуванні, а спроби виділитися можуть мати зворотний ефект.

Тому свою тягу до визнання Козерогам краще реалізувати не «на публіку», а в свою користь. Цей день підійде для творчості, або зайняти спортом, які дозволять випустити уявну незадоволеність своїм положенням в суспільстві.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh