Поради

Скромність допоможе Козерогам уникнути сварок

Обмеживши діяльність, можна скоротити кількість помилок

Незалежно від положення в суспільстві, мабуть, кожна людина в якійсь мірі прагне до визнання своїх позитивних сторін. Для цього люди намагаються привернути до себе увагу, але не всім такий спосіб підійде. Наприклад, саме скромність, а не активність допоможе Козерогам уникнути зварок.

Наприкінці тижня представники знаку відчують гостру тягу в самоствердженні. Їм може здатися, що оточуючі недостатньо захоплюються корисними справами зодіаку, а близькі люди перестали їх цінувати. Таке відчуття може штовхнути Козерогів на спробу заявити про себе в суспільстві — широким жестом, зміною стилю, або незвичайним вчинком. Але зірки не розташовують до такої необачності.

Так, Юпітер, що проходити по сузір ю Козерога, обумовлює тягу людей до слави й визнання. Альо уражене стан планети заважає реалізувати ці прагнення, негативно впливаючи на соціальний життєвий аспект. Інакше кажучи, у будь-якому випадку Козероги можуть відчувати труднощі у спілкуванні, а спроби виділитися можуть мати зворотний ефект.

Тому свою тягу до визнання Козерогам краще реалізувати не «на публіку», а в свою користь. Цей день підійде для творчості, або зайняти спортом, які дозволять випустити уявну незадоволеність своїм положенням в суспільстві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України