Політика

Російського блогера, який підтримує Україну у своїй державі людина третього сорту

У мене була велика і дружна сім’я. Тепер її немає, не залишилося нічого, що дарувало мені радість, упевненість, спокій і затишок.

Тепер я для них – ідіот, зрадник і людина третього сорту.

У мене були друзі. Тепер їх немає. Вони для мене чужі, я для них божевільний фанатик, уродливий. У мене був мій дім. Тепер його немає. Формально він є, але тепер він почорнів, обвуглився і навіть стіни моєї квартири розмістити на мене, приводячи в глухе відчай.

Я міг спокійно ходити по тому місцю, де я народився. Тепер я кожен день чекаю, коли мене поб’ють у під’їзді залізними прутами, хлюпнути в обличчя кислотою. Коли піднімається ліфт – я завмираю. За мною чи ще ні?

У мене могла скластися сім’я, але в Росії цього не судилося, тому що я не можу полюбити цих жінок. Я міг би працювати за покликанням, але мене ніколи і нікуди не візьмуть з моїми переконаннями. А гроші для мене значать дуже мало, коли мова йде про збереження своєї гідності та вірності своїм поглядам. Фактично у мене немає нічого, що могло б бути у нормальної людини, піди я хоч на якийсь компроміс із собою…

Тепер у мене татуювання українського герба на руці і воно – моє багатство, моє відображення, мій протест, мій шлях. І я кажу без пафосу, суху даність – я не знаю, як скоро я помру або сяду. У мене немає ніякої впевненості в наступному годині.

Росія – це абсолютне зло. Безкарне, давнє, самовпевнене, жорстоке зло. Де брехня, де насильство, де ницість, боягузтво, моральне гниття, лицемірство – це склад повітря, яким дихають і просочується місцеве населення.

Вся історія, все оточуюче, весь світогляд, всі зв’язки між людьми, всі умонастрої – це густа темрява, де не видно людини. Тільки безликі, блукаючі тіні. Вбивці, злодії, співучасники, рабі, що чекають батога і посилаються на забій, принижені і принижують. Наглядачі і зеки. Ієрархія проста і незмінна.

Це все: з усіма скріпами, з усією їх уявної духовністю, з усім їх бузувірським світиком-перевертнем має бути зруйновано. Ця ракова пухлина не повинно існувати на планеті. Або кому-то мало крові і воєн? Уроки історії не засвоєні, а невыученная історія має властивість мстити адекватних їй масштабах.

Олександр Тверській, російський журналіст і блогер, Facebook.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України