Російського блогера, який підтримує Україну у своїй державі людина третього сорту

У мене була велика і дружна сім’я. Тепер її немає, не залишилося нічого, що дарувало мені радість, упевненість, спокій і затишок.

Тепер я для них – ідіот, зрадник і людина третього сорту.

У мене були друзі. Тепер їх немає. Вони для мене чужі, я для них божевільний фанатик, уродливий. У мене був мій дім. Тепер його немає. Формально він є, але тепер він почорнів, обвуглився і навіть стіни моєї квартири розмістити на мене, приводячи в глухе відчай.

Я міг спокійно ходити по тому місцю, де я народився. Тепер я кожен день чекаю, коли мене поб’ють у під’їзді залізними прутами, хлюпнути в обличчя кислотою. Коли піднімається ліфт – я завмираю. За мною чи ще ні?

У мене могла скластися сім’я, але в Росії цього не судилося, тому що я не можу полюбити цих жінок. Я міг би працювати за покликанням, але мене ніколи і нікуди не візьмуть з моїми переконаннями. А гроші для мене значать дуже мало, коли мова йде про збереження своєї гідності та вірності своїм поглядам. Фактично у мене немає нічого, що могло б бути у нормальної людини, піди я хоч на якийсь компроміс із собою…

Тепер у мене татуювання українського герба на руці і воно – моє багатство, моє відображення, мій протест, мій шлях. І я кажу без пафосу, суху даність – я не знаю, як скоро я помру або сяду. У мене немає ніякої впевненості в наступному годині.

Росія – це абсолютне зло. Безкарне, давнє, самовпевнене, жорстоке зло. Де брехня, де насильство, де ницість, боягузтво, моральне гниття, лицемірство – це склад повітря, яким дихають і просочується місцеве населення.

Вся історія, все оточуюче, весь світогляд, всі зв’язки між людьми, всі умонастрої – це густа темрява, де не видно людини. Тільки безликі, блукаючі тіні. Вбивці, злодії, співучасники, рабі, що чекають батога і посилаються на забій, принижені і принижують. Наглядачі і зеки. Ієрархія проста і незмінна.

Це все: з усіма скріпами, з усією їх уявної духовністю, з усім їх бузувірським світиком-перевертнем має бути зруйновано. Ця ракова пухлина не повинно існувати на планеті. Або кому-то мало крові і воєн? Уроки історії не засвоєні, а невыученная історія має властивість мстити адекватних їй масштабах.

Олександр Тверській, російський журналіст і блогер, Facebook.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh