Техно

Астероїд Фаетон нічою базою прибульців: Розробка корисних копалин або пункт спостереження за Землею?

На астероїді Фаетон виявлено шахта прибульців. Нові знімки Аресібо підтвердили припущення фахівців.

Вивчаючи потенційно небезпечний для Землі астероїд 3200 Фаетон, астрономи за допомогою телескопа Аресібо отримали нові знімки космічного об’єкта. Увагу вчених і уфологів привернула темна місцевість, розташована на його поверхні. Представники офіційної науки стверджують, що це всього лише кратер, який відкидає тінь. А вісь віртуальні фахівці розглянули на тілі космічного каменю цілий інопланетний рудник корисних копалин.

Уфологи впевнені, що Фаетон є джерелом якоїсь цінної речовини, що дуже важливо для представників інопланетної раси. Саме тому прибульці почали розробка копалин, щоб, наприклад, не порушувати екологію своєю, невідомої поки ще землянам, планеті.

Думка мисливців за НЛО на тему чорної плями на астероїді розділилося. Крім того, що це шахта з видобутку корисних копалин, космологи також припускають, що це може бути літальним апаратом представників розумної цивілізації або ж їх базою. Деякі віртуальні фахівці впевнені, що Фаетон являє собою зручний майданчик для спостереження за Землею. Відомо, що рухаючись по своїй витягнутій орбіті, це космічне тіло перетинає орбіти всіх чотирьох планет земної групи. Якщо ж темна пляма є базою НЛО, то вона цілком вдало за стратегічними мірками розташована, уфологи впевнені.

Нагадаємо, що розміри кам’янської яної комети 3200 Фаетон складають 5 км у діаметрі. Увагу вчених проверяемая прівернув тім, що в ніч з 16 на 17 грудня проходив над поверхнею Землі на відстані в 10,3 мільйона км, що в рази ближче, ніж було 10 років тому. Астероїд вважається батьком метеорного потоку Геминиды.

Відкритий Фаетон був ще в 1983 році і зацікавив учених тім, що не схожий на всі інші астероїди свого класу. Деякі астрономи навіть считают, що космічний камінь являє собою кам’янської яну комету, яка витратила свої газі-двігуні.

Астрономи з обсерваторії Аресібо, розташованої в Пуерто-Ріко вважають, що Фаетон при підльоті до Сонця значно зменшиться в своїх обсягах і масі або ж просто зникне, «вхопилений» зіркою. Однак є ймовірність того, що астероїд змінить свою траєкторію польоту, що вкрай не бажано для майбутнього нашої планети.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України