СКАНДАЛЬНИЙ МАЄТОК Пшонки: справа набула несподіваного повороту

Віктор Пшонка, який займав пост генерального прокурора при Януковичі, може відсудити в України компенсацію за пограбований маєток

Як говориться в декількох визначеннях Києво-Святошинського суду в Єдиному реєстрі судових рішень, національна поліція почала розслідування пограбування родинного маєтку Пшонки в селі Гореничі під Києвом.

Крім того, захисники екс-прокурора готуються до судового процесу про стягнення компенсації за вкрадене майно.

Згідно з судовими матеріалами, кримінальне провадження про пограбування маєтку родини Віктора Пшонки було відкрито в січні 2017 року, а в березні адвокати засипали орган слідства клопотаннями, в тому числі, про проведення огляду житлового будинку, приєднання до справи публікацій у ЗМІ про грабіж, ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. Поліція в кожному випадку залишала звернення захисників Пшонки без відповіді. Лише у квітні їм вдалося через суд змусити поліцію розглянути клопотання.

У серпні минулого року екс-заступник генпрокурора Віталій Касько заявляв, що будинок Пшонки, знаходиться під арештом, тобто держава в особі правоохоронних органів повинна була описати майно і охороняти.

Нагадаємо, на знімках, які часто з’єднання єднання являлися в мережі, видно, що з дому Пшонки винесли все, включаючи навіть розетки і мармурових левів.

Віктор Пшонка і його син, екс-регіонал Артем Пшонка, фігурують в декількох кримінальних справах, скандальні з них – розкрадання близько 70 млн гривень при ремонті чотирьох будівель Генеральної прокуратури у 2012-2013 рр. Також Пшонку підозрюють в тому, що під час подій на Майдані він не скасував постанови уряду, які розширили можливості силовиків щодо використання спецзасобів проти мітингувальників. Ще одне справа була розпочата в 2014 році – Віктора Пшонку та його сина звинувачують у привласненні 50 млн. грн., які «Банк Перший» отримав від Національного банку України в якості стабілізаційного кредиту.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh