Новини

СКАНДАЛ У ФІНАЛІ НАЦВІДБОРУ “ЄВРОБАЧЕННЯ”: ДАНИЛКО ЗАПІДОЗРИВ TAYANNA В ШАХРАЙСТВІ І ПОСЛАВ ЇЇ АДМІНІСТРАТОРА

В ході фіналу Нацвідбору на “Євробачення-2018” в Україні розгорівся скандал. За словами Андрія Данилка, після іншого півфіналу він отримав безліч дзвінків від людей, які нібито запідозрили співачку TAYANNA в шахрайстві і виступах з фонограмою.

Після виступу артистки, Данилко і сам зазначив, що в другій частині пісні “ніби запустили платівку”, пише “obozrevatel”.

“Мені дуже приємно, що ходять такі чуйні, але ми всі на рівних умовах, всі ми співаємо” під мінус “, – відреагувала співачка на зауваження Данилко.

Проте, член журі запропонував TAYANNA заспівати один з епізодів пісні наживо, що викликало неоднозначну реакцію залу, з боку глядачів почулися вигуки “Фу”.

Не стримав емоцій і адміністратор артистки, який вибіг в зал до Данилко з криками “Ганьба! Як вам не соромно”. У свою чергу, член журі не став мовчати і запропонував обуреному чоловіку “піти в пі ‘ду” і “випити таблетку”.

Проте TAYANNA погодилася заспівати і виконала на сцені приспів конкурсної пісні “Леля”.

У відповідь на критику з залу Данилко вказав, що подібний інцидент піде лише на користь артистці, так як своєю згодою заспівати повторно TAYANNA спростувала всі аргументи і чутки про фонограму.

“Вона довела, що у неї цього не було. Я що, для себе це роблю? Ви хворі або що?” – вказав Данилко, викликавши схвальні вигуки із залу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України