Здоров'я

Альгинатний коктейль для краси шкіри

Шкіра ніжна, як у немовляти? Легко! Самий ефективний спосіб догляду за шкірою — це альгинтаная маска. Тепер їй легко скористатися і в домашніх умовах.

Альгінатні DIY* маски Dr.Jart готуються зі свіжих інгредієнтів всього за 30 секунд. Ніколи ще догляд за шкірою не був таким веселим, ефективним і корисним одночасно!

Кожна свіжоприготовлена маска доставляє в шкіру активні інгредієнти для її миттєвого перевтілення. Потрібно вибрати коктейль виходячи з своїх потреб: зволоження та свіжість, сяйво і детокс, ліфтинг і пружність або ж на якість і релакс. Далі все просто!

Струсни і нанеси!

В яскравому шейкері ховаються альгінатна паста-бустер, сироватка-ампула і шпатель. Додайте в склянку пасту і бустер, струсніть і нанесіть шпателем – все! Ніяких незручностей, брудного посуду і грудок не розчинилося у води порошку. Найбільш зручні альгінатні маски для розведення: ідеальний догляд без клопоту.

Альгінатна маска – одна з найпопулярніших косметологічних процедур: порошок з суміші бурих водоростей містить альгінову кислоту, протеїни, вітаміни та мінерали і доглядає за шкірою вже сам по собі, а додана до складу сироватка буде діяти в кілька разів ефективніше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України