Новини з Австрії

Скандал в поліції Відня: вісім співробітників відсторонені за рукоприкладство

Віденська поліція теж потрапила у відео-пастку – відео, яке також попало у ЗМІ, показує, як двоє поліцейських б’ють затриманого чеченця. Вісім співробітників вже відсторонені від служби.

Інцидент вже стався в січні 2019 року, ще за часів екс-міністра внутрішніх справ Герберта Кікля. У п’ятихвилинному відео показані вісім поліцейських при затриманні чеченця (28) в приміщенні нелегального грального казино в Відень-Фаворітен. Ситуація, схоже, повністю загострюється – двоє співробітників у формі наносять удари людині. Шість колег спостерігають.

Документ з камери спостереження раптово з’явився через півтора року. Відео було переглянуто керівництвом LPD Відня – з серйозними наслідками для залучених співробітників. Згідно з повідомленням, посадові особи також дали невірні свідчення проти жертви, після чого на чеченця було заведено справу. Всі вісім поліцейських тимчасово відсторонені. Федеральний дисциплінарний орган тепер повинен прийняти рішення щодо цього інциденту протягом одного місяця. Подальше розслідування відносно посадових осіб буде проводитися Федеральним відомством для запобігання та боротьби з корупцією.

В ході розслідування зарплати цих працівників – презумпція невинуватості поширюється на всіх фігурантів – були знижені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України