Новини з Австрії

Найбагатші люди Австрії сильно розбагатіли після економічного потрясіння в минулому році

Всього в Австрії зараз 46 мільярдерів, що на п’ять більше, ніж в минулому році. Через більш ніж рік після початку коронакризи 100 найбагатших австрійців значно збільшили свої статки. Зараз вони мають більше 200 мільярдів євро

Це майже 10 відсотків від загального багатства Австрії. У минулому році стан 100 найбагатших людей було 155 мільярдів євро.

Всього в Австрії зараз 46 мільярдерів, що на п’ять більше, ніж в минулому році. В майбутньому розрив між багатими і бідними в цій країні, швидше за все, продовжить рости. Згідно «тренду» з посиланням на дані Boston Consulting Group (BCG), частка 500 найбагатших сімей Австрії в загальних фінансових активах в даний час складає 34 відсотки. До 2025 року ця частка повинна збільшитися до 36 відсотків.

Список 10 найбагатших австрійців залишився відносно незмінним у порівнянні з попередніми роками. Безперечне перше місце зайняли сім’ї Порше і Піх (51,1 мільярда євро), які володіють великими акціями в німецькому Porsche SE і, отже, в Volkswagen Porsche і зальцбургського автомобільного продавця Porsche Holding. Приріст у порівнянні з попереднім роком склало близько 16 мільярдів євро. Збільшити активи допомогли зростання вартості акцій VW і щедрі дивіденди Porsche.

Засновник Red Bull Дітріх Матешиц залишився на другому місці з передбачуваним станом в 16,4 мільярда євро, в той час як Елізабет Шеффлер посіла третє місце в цьому році, яка разом зі своїм сином Георгом є великим акціонером континентальної Європи і володіє активами в розмірі 9, 4 мільярди євро. Вони також виграли від стабілізації автомобільної промисловості Німеччини.

Засновник Novomatic Йоганн Граф, який займав у минулому році третє місце, опустився на п’яте місце з активами в 5,5 млрд євро. Міхаель Тойнер, з іншого боку, недавно увійшов в топ-10, завдяки зростаючій ціні акцій виробника акумуляторів Varta, який належить компанії Montana Tech Components Тойнера і чиї активи зараз оцінюються в 4,7 мільярда євро. Він займає 7-е місце, в минулому році був 15-м.

Інвестор в нерухомість Рене Бенко залишився на 6-му місці з активами в 4,9 мільярда євро. Незважаючи на занепокоєння в Karstadt / Kaufhof, його група Signa змогла отримати прибуток. Основною причиною цього стали його придбання.

Палата праці (AK) і профспілка (ÖGB) сприйняли цей рейтинг як можливість вимагати ще один податок для мільйонерів. «Ми повинні скоротити бідність і не можемо дивитися, як багаті збільшують своє багатство без сплати податків. «Податок на мільйонерів» – це питання справедливості. Все більше і більше надбагатих самі розуміють це і закликають до нього », – вважає президент AK Ренате Андерле. Організації вимагають прогресивної ставки податку на чисті активи в розмірі одного мільйона євро і більше. При податкових ставках від 0,5 до 1,5 відсотка держава може отримати додатковий дохід до 5 мільярдів євро.

По матеріалам: https://www.gmx.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України