В Австрії скандал з приводу появи австрійського політика на білоруському державному телебаченні

ÖVP назвало телевізійний виступ функціонера SPÖ на білоруському державному телебаченні «скандальним».

Під час 30-секундного інтерв’ю член SPÖ і член Австрійсько-Білоруського товариства (ÖWG) Давид Штокінгер повторив ключові повідомлення пропагандистів, близьких до Лукашенка, де описав соціальні мережі, близькі до опозиції, і канали в службі обміну повідомленнями Telegram, як «одну з найбільш загроз для молоді », які загрожують можливому діалогу. Молодими людьми маніпулюють політичні групи, які хочуть збільшити свій вплив в країні. Він також був стурбований інструкціями про демонстрації і масові заворушення, які поширювалися в останні кілька днів. «Тут чітко видно іноземні спроби вплинути на ситуацію в Білорусі», – сказав Штокінгер, якого білоруське телебачення представило як представника Соціал-демократичної партії Австрії.

«Будь-хто, хто описує свободу слова в соціальних мережах як« загрозливу », демонструє нетерпиме розуміння демократії і свободи слова», – критикував офіційний представник Народної партії з питань зовнішньої політики Рейнхольд Лопатка в п’ятницю ввечері.

SPÖ Нижня Австрія поспішила підкреслити, що вибори в Білорусі не були «ні справедливими, ні вільними» і засудила жорстоке насильство. Австрійсько-Білоруське суспільство дало зрозуміти на своєму сайті, що «світогляду представлені в Товаристві дружби». ÖWG не критикує суперечки президентські вибори, так як не було присутнє безпосередньо на місці з спостерігачем за виборами і не може «висловити свою думку щодо ходу, обговорення, підрахунку голосів та результатів цих виборів».

ÖWG розглядає нинішні протести як багаторівневі: «З одного боку, серед демонстрантів були спровоковані, деколи також бойові групи, які активно атакували сили безпеки, з іншого боку, було насильство з боку поліції. Насильство з боку поліції проти невинних, які хочуть висловити чесну критику, має бути відкинуто і засуджено ».

Лопатка вимагає негайних наслідків. «Подібні заяви жодним чином не сприяють терміново необхідною деескалації конфліктів в Білорусі і неприйнятні для політичного функціонера». Він закликав лідера партії SPÖ Ренді-Вагнер «діяти негайно» і, з нинішньої точки зору, розкрити подальші зв’язку між соціал-демократією і колами, близькими до Лукашенка ».

За матеріалами: https: //www.oe24.at/
Фото: © Facebook / David Stockinger

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh