Новини з Австрії

В Австрії скандал з приводу появи австрійського політика на білоруському державному телебаченні

ÖVP назвало телевізійний виступ функціонера SPÖ на білоруському державному телебаченні «скандальним».

Під час 30-секундного інтерв’ю член SPÖ і член Австрійсько-Білоруського товариства (ÖWG) Давид Штокінгер повторив ключові повідомлення пропагандистів, близьких до Лукашенка, де описав соціальні мережі, близькі до опозиції, і канали в службі обміну повідомленнями Telegram, як «одну з найбільш загроз для молоді », які загрожують можливому діалогу. Молодими людьми маніпулюють політичні групи, які хочуть збільшити свій вплив в країні. Він також був стурбований інструкціями про демонстрації і масові заворушення, які поширювалися в останні кілька днів. «Тут чітко видно іноземні спроби вплинути на ситуацію в Білорусі», – сказав Штокінгер, якого білоруське телебачення представило як представника Соціал-демократичної партії Австрії.

«Будь-хто, хто описує свободу слова в соціальних мережах як« загрозливу », демонструє нетерпиме розуміння демократії і свободи слова», – критикував офіційний представник Народної партії з питань зовнішньої політики Рейнхольд Лопатка в п’ятницю ввечері.

SPÖ Нижня Австрія поспішила підкреслити, що вибори в Білорусі не були «ні справедливими, ні вільними» і засудила жорстоке насильство. Австрійсько-Білоруське суспільство дало зрозуміти на своєму сайті, що «світогляду представлені в Товаристві дружби». ÖWG не критикує суперечки президентські вибори, так як не було присутнє безпосередньо на місці з спостерігачем за виборами і не може «висловити свою думку щодо ходу, обговорення, підрахунку голосів та результатів цих виборів».

ÖWG розглядає нинішні протести як багаторівневі: «З одного боку, серед демонстрантів були спровоковані, деколи також бойові групи, які активно атакували сили безпеки, з іншого боку, було насильство з боку поліції. Насильство з боку поліції проти невинних, які хочуть висловити чесну критику, має бути відкинуто і засуджено ».

Лопатка вимагає негайних наслідків. «Подібні заяви жодним чином не сприяють терміново необхідною деескалації конфліктів в Білорусі і неприйнятні для політичного функціонера». Він закликав лідера партії SPÖ Ренді-Вагнер «діяти негайно» і, з нинішньої точки зору, розкрити подальші зв’язку між соціал-демократією і колами, близькими до Лукашенка ».

За матеріалами: https: //www.oe24.at/
Фото: © Facebook / David Stockinger

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.