У Франції ісламіст хотів скоїти різанину у церкві

Іслам щораз більше загрожує французьким католикам. Його послідовники щораз частіше беруть участь у фізичних нападах на визнавців Христа. Нещодавно ісламіст хотів вбити віруючих, що зібралися на ранковій Літургії в церкві в Ле-Блан-Меній (Сена-Сен-Дені).

Випадок описаний у щоденній газеті «Le Parisien». За цими даними, у неділю після 7.00 ранку, працівник однієї з дискотек побачив чоловіка, озброєного шаблею та гвинтівкою, що підходив до церкви, викрикуючи «Аллах акбар». Не вагаючись, він сів у машину і наїхав на ісламіста, а потім знешкодив його. Вірні церкви та служба безпеки стверджують, що він «врятував їх від різанини».

Прокурор підтвердив, що нападник мав шаблю та напівавтоматичну гвинтівку, яка була заряджена. Під час обшуку в його помешканні у Вільмомблі знайшли ще два кулемети.

32-річного нападника заарештували за «навмисне насильство із застосуванням  зброї, погрози зброєю, носіння та транспортування зброї». Однак справу не передали в антитерористичну прокуратуру. На думку представників правосуддя, той факт, що зловмисник кричав «Аллах акбар», нічого не доводить, бо ісламіст… не має кримінального минулого і досі не був небезпечним».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh