Право

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно.

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

За минулу добу пасажиро-транспортний потік зберігав високу інтенсивність. Загалом через КПВВ прослідувало 33,6 тисячі осіб та 3,7 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8120 осіб та 935 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6840 осіб та 1055 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6300 осіб та 1105 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2885 осіб та 600 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9480 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 15/40; «Мар’їнка» – 0/75; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 20/10.

Учора прикордонні наряди Краматорського загону спільно з працівниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» завадили спробі переміщення через лінію розмежування відеотехніки. Товар, вартістю понад 30 тисяч гривень, вилучено представниками ДФС для подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Мар’їнка»  прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України