Право

Прикордонникам, що служать в ООС, Уряд Норвегії передав обладнання на понад 1,5 мільйона гривень

В рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги спільно з Урядом Королівства Норвегії учора у м. Лисичанськ відбулася передача обладнання для виявлення радіоактивних і ядерних матеріалів, дозиметрії та дезактивації.

Під час заходу голова місії Посольства Королівства Норвегії в Україні Фредерік Артур зазначив, що важливою метою цього проекту є зміцнення потенціалу прикордонного відомства у боротьбі із незаконним переміщенням джерел іонізуючого випромінювання та ядерної контрабанди, а також наголосив, що Уряд Норвегії і надалі готовий надавати допомогу прикордонникам у всіх сферах, де це необхідно.

Загалом в рамках проекту надано дозиметри, спектрометри, інформаційні табло та систему дезактивації на загальну суму понад 1,5 мільйона гривень.

Уся отримана спецтехніка буде використовуватися прикордонниками у контрольних пунктах в’їзду-виїзду під час перевірки людей та вантажів на наявність у них заборонених для переміщення через лінію розмежування небезпечних предметів та матеріалів. Зокрема спеціальні ядерні матеріали, радіоактивні речовини різного характеру та інші матеріали, що можуть бути джерелами іонізуючого випромінювання, а у разі застосування противником зброї масового знищення – зниженню ступеню зараження персоналу та техніки радіоактивними речовинами.

 

Прикордонникам, що служать в ООС, Уряд Норвегії передав обладнання на понад 1,5 мільйона гривеньПрикордонникам, що служать в ООС, Уряд Норвегії передав обладнання на понад 1,5 мільйона гривеньПрикордонникам, що служать в ООС, Уряд Норвегії передав обладнання на понад 1,5 мільйона гривеньПрикордонникам, що служать в ООС, Уряд Норвегії передав обладнання на понад 1,5 мільйона гривеньПрикордонникам, що служать в ООС, Уряд Норвегії передав обладнання на понад 1,5 мільйона гривеньПрикордонникам, що служать в ООС, Уряд Норвегії передав обладнання на понад 1,5 мільйона гривень

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.