Авторські статтіНовини з Австрії

В Гонконзі найефективніша система охорони здоров’я

Ніде немає такої ефективної системи охорони здоров’я, як в Гонконзі. Доказом того служити рейтинг систем охорони здоров’я країн світу з населенням більше п’яти мільйонів людей і тривалістю життя більше сімдесяти років, складений за результатами дослідження інформаційного агентства Bloomberg.

Для складання рейтингу використовувались дані до п’ятдесяти шести країн світу про тривалість життя, співвідношення витрат на охорону здоров’я на душу населення їх частки у ВВП.

Так, у лідера рейтингу Гонконгу середня очікувана тривалість життя населення становить 84,3 року, витрати системи охорони здоров’я в середньому на одну людину становлять 2222 долара США, а витрати на охорону здоров’я в Гонконгу становлять 5,7 відсотка від розміру ВВП.

У цьому рейтингу система охорони здоров’я Австрії розташувалася на 32 місці (рік тому рядок 28), маючи наступні вихідні дані: 81,2 роки очікувана тривалість життя, 4536 доларів витрат на душу населення, витрати на охорону здоров’я становлять 10,3 відсотка від ВВП.

В кінці списку знаходяться Болгарія (56), США (55), Азербайджан (54), Росія (53). Остання, до речі, поліпшила свої позиції на 2 рядки.

Найбільше в цілях охорони здоров’я на душу населення витрачається в Швейцарії — 9818 доларів США (в загальному рейтингу країна посідає 12 сходинку). Менше всього в Тайланді — 219 доларів США (в загальному рейтингу країна займає 27 сходинку).

Система здравоохранения Австрии расположилась в четвертом десятке рейтинга Bloomberg

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України