Техно

«NASA відкрило її ще в 1988»: Уряд випадково опублікувало документи про підготовку Землі до Нібіру

Вчені давно підготували план дій і вивчили планету Х, коли та була біля Плутона.

Існує достатня доказів не тільки в Мережі, але й в урядових установах по всьму світу про існування Нібіру. Однак нещодавно з’єднання ясувалося, що уряд випадково опублікував секретні федеральні документи і розслідування вчених. У них йшлося про підготовку Землі до Нібіру.

Секретні урядові документи були опубліковані ще в 2017 році. В них вперше згадується таємнича планета, яка не має точної назви і знаходиться за межами Плутона. Документи є звітами вчених NASA, які не одне десятиліття вивчали Нібіру. Вони також помітили гравітаційний вплив тіла на Землю.

«NASA открыло её ещё в 1988»: Правительство случайно опубликовало документы о подготовке Земли к Нибиру

В опублікованих папера вказується, що NASA відкрило Нібіру вперше ще в 1988 році. Виявляється, що і уряд США і вчені з космічного агентства знали про Нібіру, але приховували правду. Уфологи переконані, що нові урядові документи підтверджують, що всі політичні та наукові структури не просто знають про Нібіру, але і знаю, як вона впливає на людей, Землю, орбіту інших планет і Сонце. Мова йде про вплив сильної гравітації.

Експерти считают, що про планету Х також знаю не тільки в США, але і в інших найбільших країнах. За їх словами, Нібіру вже викликає жахливі катаклізми на Землі. Існує думка, що таємничі землетрусу на планеті викликаються Нібіру і її потужною гравітацією. Цунамі і урагани також є чудовим прикладом.

Однак цікаво те, що Японія після рекордних цунамі і найсильнішого потопу в історії змогла відновитися за короткий час. США постійно страждає від бур, ураганів, вулканів і так далі. Однак вона теж відновлюється за лічені місяці.

Все це може говорити про одне, що уряди більшості країн вже давно розробили план дій на випадок, якщо Нібіру почне розривати Землю своєю гравітацією.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України