Звільнено сирійського священника викраденого ІДІЛ

Те, що сталося з цією людиною – незвичайно. І те, що він живий і вільний є майже дивом. Сирійський священник Жак Мурад відвідав Рим, щоб поділитися історією свого викрадення Ісламською Державою.

О. ЖАК Мурад, Сирійсько-католицький священник: “1 вересня  було, як ми казали, «Звільнення». У цей день глава Ісламської Держави направив п’ять чи шість чоловік з Іраку, щоб дістати християн з Кар’ятейн підписати угоду з Ісламською державою”.

Умовою було те, щоб вони ніколи не покидали своє місто, Кар’ятейн. 25  християн разом зі священиком було звільнено. Одначе, вони мусіли втікати звідти в будь-якому випадку, бо там було тероризоване насильство з боку ісламської держави і постійне бомбардування. Отець Мурад пояснив, що в місті просто не було їжі. Він рішуче засудив світову байдужість до біженців.

“Європа, Захід не бачить своєї відповідальність перед натовпами людей, що втікають від війни, вибухів і погромів. Їх кинули в море померти там, тому що вони втікають від смерті і війни в Сирії. Цього не може бути. Це незаконно. Як можуть ці країни прийняти, що люди вмирають у такий спосіб і нічого не робити?”,- говорить він.

Мурада викрали з монастиря 21 травня члени Ісламської Держави. Вони перевели його в Ракка, столицю халіфату. Він сказав, що дві речі домогли йому пережити це все: “Є дві речі, які допомогли мені під час мого полону. По-перше, молитва на вервиці. Марія, Богородиця, була завжди присутня і допомогла мені триматись з першого моменту. Кожного разу, коли я молився на вервиці, я відчував незвичайний мир у серці. Я не можу це пояснити. Спалах. Другим, що допомогло мені, була молитва Шарля де Фуко, який був жертвою насильства, але вирішив присвятити своє життя в монастирі для діалогу з ісламом”.

Завдяки тій силі, йому вдалося протистояти постійним загрозам, які він отримував під час

84-денного полону: перейти в іслам або бути обезголовленим.

Незважаючи на все це, він сказав, що і далі вірить, що всі люди є  Божими дітьми, і що Бог не робить нічого неправильного. З цією ж надією він вірить, що у Сирії коли-небудь настане мир.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh