Синкел у справах духовенства Київської архиєпархії взяв участь у зустрічі з очільником Київської області

13 жовтня 2020 року в Київській обласній державній адміністрації відбулася зустріч очільника області Василя Геннадійовича Володіна з представниками Церков та релігійних організацій Київщини. Участь у зустрічі взяв синкел у справах духовенства Київської архиєпархії протоієрей Павло Локоть.

Як розповів о. Павло Локоть, причиною для цієї зустрічі стала невтішна динаміка поширення вірусної інфекції Covid-19. Тому темою спілкування було налагодження діалогу та співпраці між релігійними організаціями і місцевою владою задля мінімізації поширення вірусу.

У своєму виступі голова КОДА розповів про стрімкий ріст поширення вірусу в області та загалом у країні. За його словами, проблемою є висока наповненість ліжко-місць у лікарнях, нестача медичного персоналу та зростання кількості виявлених інфікованих. «Я з великою повагою ставлюсь до прав вірян, проте наше спільне завдання – мінімізувати поширення хвороби й убезпечити людей від ризику захворіти», – наголосив Василь Володін.

Також голова ОДА звернувся з проханням до духовенства вкотре нагадати вірянам про основні протиепідемічні норми.

Під час зустрічі представники релігійних організацій позитивно сприйняли заклики очільника Київщини й поділилися власним досвідом роботи з прихожанами в умовах пандемії.

Відтак протоієрей Павло Локоть запевнив керівництво області та присутніх, що всі парафії УГКЦ і Київська архиєпархія зокрема дотримуються безпекових рекомендацій і вимог. «Заради безпеки громадян, вірних та прихожан нашої Церкви всім священникам були надані інструкції та рекомендації щодо безпечної організації богослужінь, молитов та інших заходів», – зазначив синкел Київської архиєпархії.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh