Війна рф проти України

Футбольна команда Донецького гарнізону стала Віце-чемпіоном України з футболу серед команд Ліги учасників АТО

Традиційно до Дня Захисника України на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського завершилися фінальні поєдинки шостого сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО за Кубок Героїв АТО 2020.

У матчі за бронзові медалі між командами ветеранів ЗСУ «Волинь» та ветеранів АТО Державної служби надзвичайних ситуацій «Рятувальник» (з міста Маріуполь) перемогу з рахунком 4:2 святкували волиняни.

З аналогічним рахунком перемогу у фінальному матчі святкували футболісти ветерани Національної гвардії України «Ягуар» (Калинівка, Вінницька області). Вони перемогли команду Донецького гарнізону — «ДонОВК» ЗСУ (Маріуполь). Символічно, що у фіналі зійшлися чинні «срібні» та «бронзові» призери попереднього сезону-2019. Гравці своєю грою подарували вболівальникам купу емоцій, а головне — велику кількість чудових голів. Зазначимо, що віце-чемпіони цього сезону, команда «ДонОВК» уже два роки поспіль стає найкращим представником серед колективів, які представляють Збройні Сили України.

Після завершення фінального поєдинку відбулася урочиста церемонія нагородження.

— Шостий рік поспіль проходять ці змагання. Про значення Чемпіонату України з футболу Ліги учасників АТО за Кубок Героїв АТО говорять очі воїнів. Це колосальна історична подія. Для бійців — це найголовніша подія року у спортивному житті. Хочу подякувати київському «Динамо», Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України, всім керівникам служб та відомств сектора безпеки і оборони, та всім партнерам за підтримку і за те, що ми маємо можливість шість років поспіль на найкращих майданчиках проводити ці змагання, які є історичними і визначальними для наших захисників, — зазначив президент Федерації Футболу учасників АТО та Голова Правління Всеукраїнського Об’єднання «Українці-разом!» Руслан Руденко.

Довідка. Ліга учасників АТО була створена у 2015 році. Нині в її лавах понад 3 тисячі бійців з 96 команд з березня по жовтень щотижня проводять матчі у 42 містах України. 24 найкращі команди розігрують Кубок Героїв АТО. Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО — це постійно діюча та наймаштабніша в Україні програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій, яка складається із шести регіональних дивізіонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України