Авторські статтіТехно

21-річний проект не зміг довести існування НЛО

Влада не хотіла розповідати правду. За весь час експерти опрацювали більше 12,6 тисяч повідомлень про інопланетні кораблі, 701 так і не змогли пояснити науковим способом.

«Синя книга» з’явилася в 1948 році і згодом перетворилася в 21-річний проект, який так і не зміг довести існування НЛО. Уфологи впевнені, що за цією думкою стоїть влада, яка вирішили не сіяти паніку серед публіки. Все почалося з показань пілота Кеннета Арнольда, особисто бачила в 1947 році в небі 9 невідомих об’єктів на території штату Вашингтон. За словами очевидця, вони рухалися з величезною швидкістю. Про це самому інцидент розповіли й інші служби. Тоді комісія від влади США довела, що люди бачили літаючі засоби або метеорити, але їх походження неможливо довести.

Це призвело до того, що люди з усіх куточків країни стали повідомляти про НЛО, причому апарати, за їх засвідченню, мали саму різну форму і неймовірні кольори. Протягом всіх років існування «Синьої книги» комісія отримувала тисячі повідомлень про літаючих об’єктах і часто формою вони походили на сріблясту тарілку. Проект закрили в 1969 році, оскільки гроші, що виділяються державою, на думку влади США, витрачалися даремно. До того ж, на розслідування йшла маса сил і часу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України