21-річний проект не зміг довести існування НЛО

Влада не хотіла розповідати правду. За весь час експерти опрацювали більше 12,6 тисяч повідомлень про інопланетні кораблі, 701 так і не змогли пояснити науковим способом.

«Синя книга» з’явилася в 1948 році і згодом перетворилася в 21-річний проект, який так і не зміг довести існування НЛО. Уфологи впевнені, що за цією думкою стоїть влада, яка вирішили не сіяти паніку серед публіки. Все почалося з показань пілота Кеннета Арнольда, особисто бачила в 1947 році в небі 9 невідомих об’єктів на території штату Вашингтон. За словами очевидця, вони рухалися з величезною швидкістю. Про це самому інцидент розповіли й інші служби. Тоді комісія від влади США довела, що люди бачили літаючі засоби або метеорити, але їх походження неможливо довести.

Це призвело до того, що люди з усіх куточків країни стали повідомляти про НЛО, причому апарати, за їх засвідченню, мали саму різну форму і неймовірні кольори. Протягом всіх років існування «Синьої книги» комісія отримувала тисячі повідомлень про літаючих об’єктах і часто формою вони походили на сріблясту тарілку. Проект закрили в 1969 році, оскільки гроші, що виділяються державою, на думку влади США, витрачалися даремно. До того ж, на розслідування йшла маса сил і часу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh