Політика

Російська пропагандистка Сімоньян назвала ще дві країни, які хоче окупувати Росія

Російська Z-пропаганда не раз загрожувала країнам-сусідкам нападом, бомбардуванням, війною та позбавленням суверенітету.

Не варто легковажно ставитися до таких вкидань. Це закладка в голови населення думки, що, по-перше, навколо вороги, по-друге, що воювати треба.

Так, пропагандисти Соловйов та Симоньян в ефірі кремлівського телеканалу “Росія 1” висловили жаль про те, що Росія не окупувала Грузію під час вторгнення у 2008 році. Більше того, вони почали відкрито загрожувати Вірменії, стверджуючи, що з нею в РФ кордонів не має бути взагалі. Образливі та загрозливі висловлювання на адресу Вірменії про позбавлення суверенітету викликали скандал у соціальних мережах.

“Не було б жодної проблеми Вірменії, якби в 2008 році ми не зупинилися. Ми вирішили б проблему Грузії в 2008 році, у нас був би сухопутний кордон до Вірменії, і у Вірменії було б зовсім інше життя”, – заявив Соловйов.

Слідом за ним Симоньян додала, що кордонів Росії з Грузією та Вірменією не було б взагалі, натякаючи на позбавлення двох країн суверенітету.

Експерти зазначають, що подібні загрози з боку російських пропагандистів є частиною інформаційної війни, яку Росія веде проти Вірменії.

“Потім ці ж люди щиро дивуються, що від Росії тікають союзники і ніхто з цими кретинами не хоче мати справ, крім таких же біснуватих людожерів… Дивлячись на все це біснування, мимоволі повіриш у конспірологію про те, що владу в РФ захопили шкідники і вороги, які мають на меті просто посваритися з усіма і максимально дискредитувати Росію”, – зазначають автори російського Telegram-каналу “Сіяч вітру”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України