Війна рф проти України

“Агенція оборонних закупівель” уклала прямий контракт з виробничим підприємством зі Швеції

Сили оборони України сьогодні мають на озброєнні низку різних зразків ОВТ шведського виробництва

Джерело: Defence Express

Міністерство оборони України повідомляє, що “Агенція оборонних закупівель” уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством під час візиту в Україну очільника оборонного відомства Швеції Пола Йонсона. “Співпраця з іноземними партнерами – це пріоритет Міноборони, який дозволить нам покращити забезпечення Збройних сил України і зміцнити боєздатність”, — прокоментував угоду заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Як відзначають в Міноборони України, контракт було укладено за підтримки шведської “Адміністрації оборонних матеріалів” (Swedish Defence Materiel Administration, FMV), у рамках підписаної ще у липні 2023 році Угоди про співпрацю.

"Агенція оборонних закупівель" уклала прямий контракт з виробничим підприємством зі Швеції

Директор “Агенції оборонних закупівель” Марина Безрукова

“Шлях у тисячу миль починається з першого кроку. І на цьому шляху ще багато проєктів, які ми маємо реалізувати у партнерстві із нашими колегами з FMV для забезпечення нагальних потреб Збройних сил України, але цей перший крок є відповідальним та найважливішим!”, – зазначила директор “Агенції оборонних закупівель” Марина Безрукова.

У Міноборони відзначають, що угода зі Швецією дає змогу пришвидшити розбудову власної агенції та здійснювати подальші закупівлі. Крім того, узгоджений зі шведами план дій передбачає також й можливість підключитися до поточних шведських закупівель.

"Агенція оборонних закупівель" уклала прямий контракт з виробничим підприємством зі Швеції

Генеральний директор FMV Горан Мортенссон

“Досвід нашої співпраці за цим першим контрактом дозволить прокласти шлях для багатьох наступних контрактів найближчим часом та зміцнити Збройні сили України”, — відзначив гендиректор FMV Горан Мортенссон.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України