«Сила любові має силу воскресіння» – владика Діонісій у Світлий понеділок в храмі свв. Сергія і Вакха в Римі

У Світлий понеділок Преосвященніший владика Діонісій (Ляхович) очолив Утреню та Божественну Літургію в парафії свв. Сергія і Вакха. З архиєреєм співслужили протоієрей Іван Кулик, парох української парафії в Римі, ієрей Іван Гобела, докторант Папського Східного Інституту, та ієрей Іван Стефурак, секретар Апостольського візитатора і головний редактор часопису «До Світла».

Звертаючись до вірних з духовним словом, владика Діонісій зазначив, що Воскресіння Христове є звершенням таїнства спасіння людини.

Проповідник наголосив, що через перших людей Адама і Єву у світ ввійшов гріх і смерть, тому потрібно було, щоб на землю прийшов Божий Син, щоб спасти людину. Бог приходить на землю з любові до людини. Божа любов є здатною піти назустріч, вона не боїться горя, тривоги і смерті. Христос іде нам назустріч і все переніс заради нас. Христа, що йшов назустріч бідним, калікам, прокаженим, засудили на смерть, побили, вінчали терням, прибили до хреста і на хресті серед найбільших мук Він віддав свою душу в руки Небесного Отця. Любов Божу можна побити, прибити, поховати, привалити великим каменем, але любов Божу неможливо вбити, вона завжди воскресне. Тільки любов залишиться, все інше промине, – зазначив архиєрей.

«Нас також інколи можуть засудити, переслідувати, закопати і прикотити камінь, але коли в нас є Божа любов, ми не ніколи не загинимо, бо сила любові має силу воскресіння», – наголосив проповідник.

Владика Діонісій зазначив, що Христове Воскресіння – це перемога любові над злом. У сучасному світі є багато зла, навіть існує небезпека світової війни. Однак перемогти зло можна лише любов’ю, бо любов має силу перемоги.

«Ми покликані відкривати наші серця, щоб любов Божа у нас вселилася і в нас перебувала. І якщо Божа любов в нас перебуватиме, ми переможемо зло, подібно як Христос переміг зло і ненависть своїм славним воскресінням», – наголосив владика Діонісій.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh