Здоров'я

Ліз Бурбо: про грип і психосоматику

Ліз Бурбо – людина-легенда в сфері особистісного зростання, письменник, філософ, тренер, засновник школи «Слухай своє тіло» (відкрилася ще в 1982 році), автор повної книги з метафізики хвороб і унікальних методик для розвитку особистості.

Як з точки зору психосоматики пояснити чому людина хворіє на грип?

В цілому, люди хворіють з кількох причин. Якщо не брати загальноприйняті переконання (наприклад, що можна захворіти від протягів), то в книзі «Твоє тіло каже: люби собі» я визначила наступну причину захворювання грипом:

Захворівши на грип, організм говорить, що він дійшов до своїх меж.

Цим захворювання швидше захворіє людина, який не вміє проявити свої бажання і відстоювати свою позицію. Він відчуває себе в глухому куті, злитися з-за цього, йому важко дихати і він відчуває емоційний ядуха. Грип тоді стає єдиним способом втечі від ситуації чи людини.

  • Дуже часто грип виникає тоді, коли людина відчуває себе жертвою.

Зрозуміти сигнали, які тобі посилає саме твоє тіло через твою форму захворювання, ти зможеш, відповівши на запитання, вміщені в кінці зазначеної книги.

Чому люди частіше хворіють на застуду взимку чи восени?

Люди хворіють з кількох причин, в тому числі і з-за загальноприйнятих переконань і вірувань. Зокрема, прийнято вважати, що з настанням холодів ми частіше хворіємо на грип. Саме в цей період засоби масової інформації повідомляють про епідемії і пандеміях, проводять масштабну рекламу нових видів лікарських препаратів.

Чоловік, який в це вірить, дійсно хворіє на грип.

З нами відбувається не те, що ми хочемо, а ті, у що ми віримо. Коли ми хворіємо на грип під час холодів і масових епідемій, наше його радіє, повідомляючи: «Ну вісь бачиш, я ж казав!»

Також осінь і зима є періодом особливої ділової активності, а ще це час, коли діти ходять в шкільні установи. Лікарями було помічено, що діти, які вдома відчувають себе емоційно комфортніше, ніж в школі чи садку, частіше схильні до захворювань, ніж діти, яких гноблять будинку.

Так, діти використовують можливість захворіти, як подарунок, щоб уникнути перебування у ворожому для них оточенні.

Чому епідемії вірусних захворювань з кожним роком мутують?

Коли людина захворює вірусною хворобою, це означає, що його мучить якась вірування, яке тепер керує його думками і його рішеннями. Такі вірування заважають людині бути самою собою, змушуючи його відчувати злість, ненависть і образу. На шкода, рік від року чоловік, замість того, щоб рухатися по шляху безумовної любові, все більше потрапляє під вплив власного його (сукупність вірувань і страхів), яке переконане в тому, що володіє істиною.

З кожним роком ми дійсно бачимо появу нових, все більш небезпечних, вірусів, що лише є демонстрацією того, як сильно людина інфікована його і негативними агресивними емоціями.

Саме його заважає жити радісним життям, вільної від злості і розчарувань. Людина, що приймає життя такою, як вона є, що відноситься до себе і до інших з безумовною любов’ю, без вини і звинувачень, може не боятися вірусів. Однак багато хто з нас забув, що таке безумовна любов. Дізнатися, з якою сферою життя пов’язані негативні емоції можна, якщо подивитися на призначення ураженої частини тіла

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України