Ліз Бурбо: про грип і психосоматику

Ліз Бурбо – людина-легенда в сфері особистісного зростання, письменник, філософ, тренер, засновник школи «Слухай своє тіло» (відкрилася ще в 1982 році), автор повної книги з метафізики хвороб і унікальних методик для розвитку особистості.

Як з точки зору психосоматики пояснити чому людина хворіє на грип?

В цілому, люди хворіють з кількох причин. Якщо не брати загальноприйняті переконання (наприклад, що можна захворіти від протягів), то в книзі «Твоє тіло каже: люби собі» я визначила наступну причину захворювання грипом:

Захворівши на грип, організм говорить, що він дійшов до своїх меж.

Цим захворювання швидше захворіє людина, який не вміє проявити свої бажання і відстоювати свою позицію. Він відчуває себе в глухому куті, злитися з-за цього, йому важко дихати і він відчуває емоційний ядуха. Грип тоді стає єдиним способом втечі від ситуації чи людини.

  • Дуже часто грип виникає тоді, коли людина відчуває себе жертвою.

Зрозуміти сигнали, які тобі посилає саме твоє тіло через твою форму захворювання, ти зможеш, відповівши на запитання, вміщені в кінці зазначеної книги.

Чому люди частіше хворіють на застуду взимку чи восени?

Люди хворіють з кількох причин, в тому числі і з-за загальноприйнятих переконань і вірувань. Зокрема, прийнято вважати, що з настанням холодів ми частіше хворіємо на грип. Саме в цей період засоби масової інформації повідомляють про епідемії і пандеміях, проводять масштабну рекламу нових видів лікарських препаратів.

Чоловік, який в це вірить, дійсно хворіє на грип.

З нами відбувається не те, що ми хочемо, а ті, у що ми віримо. Коли ми хворіємо на грип під час холодів і масових епідемій, наше його радіє, повідомляючи: «Ну вісь бачиш, я ж казав!»

Також осінь і зима є періодом особливої ділової активності, а ще це час, коли діти ходять в шкільні установи. Лікарями було помічено, що діти, які вдома відчувають себе емоційно комфортніше, ніж в школі чи садку, частіше схильні до захворювань, ніж діти, яких гноблять будинку.

Так, діти використовують можливість захворіти, як подарунок, щоб уникнути перебування у ворожому для них оточенні.

Чому епідемії вірусних захворювань з кожним роком мутують?

Коли людина захворює вірусною хворобою, це означає, що його мучить якась вірування, яке тепер керує його думками і його рішеннями. Такі вірування заважають людині бути самою собою, змушуючи його відчувати злість, ненависть і образу. На шкода, рік від року чоловік, замість того, щоб рухатися по шляху безумовної любові, все більше потрапляє під вплив власного його (сукупність вірувань і страхів), яке переконане в тому, що володіє істиною.

З кожним роком ми дійсно бачимо появу нових, все більш небезпечних, вірусів, що лише є демонстрацією того, як сильно людина інфікована його і негативними агресивними емоціями.

Саме його заважає жити радісним життям, вільної від злості і розчарувань. Людина, що приймає життя такою, як вона є, що відноситься до себе і до інших з безумовною любов’ю, без вини і звинувачень, може не боятися вірусів. Однак багато хто з нас забув, що таке безумовна любов. Дізнатися, з якою сферою життя пов’язані негативні емоції можна, якщо подивитися на призначення ураженої частини тіла

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh