Сила думки може контролювати життя людини – вчені

У США вчені досліджували питання, наскільки життя людини може контролюватися силою її думки. Виявилося, що в дуже великій мірі. У тому числі вона може регулювати і його тривалість.

В експерименті, проведеному вченими з Колумбійського Університету, брали участь люди різної статі, віку і професій. В результаті досліджень було встановлено, якість життя і навіть його тривалість багато в чому залежать від думок людини і її психологічного настрою.

Люди, які не боятися старості і представляють себе в ній ведуть активний спосіб життя, без бідності і хвороб, дійсно жили довше за тих, хто вбачав в літньому віці тільки негатив. На думку вчених, все залежить від способу мислення і внутрішнього настрою. Вони запевняють, якщо людина звикла мислити оптимістично, вона і в старості залишиться здоровою і бадьорою.

Американські вчені вважають, що подальший аналіз можливостей сили думки, якою володіє людина, допоможуть їм в майбутньому здійснювати кращий контроль за своїм життям і направляти її собі на користь.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh