Авторські статтіНовини

Сила думки може контролювати життя людини – вчені

У США вчені досліджували питання, наскільки життя людини може контролюватися силою її думки. Виявилося, що в дуже великій мірі. У тому числі вона може регулювати і його тривалість.

В експерименті, проведеному вченими з Колумбійського Університету, брали участь люди різної статі, віку і професій. В результаті досліджень було встановлено, якість життя і навіть його тривалість багато в чому залежать від думок людини і її психологічного настрою.

Люди, які не боятися старості і представляють себе в ній ведуть активний спосіб життя, без бідності і хвороб, дійсно жили довше за тих, хто вбачав в літньому віці тільки негатив. На думку вчених, все залежить від способу мислення і внутрішнього настрою. Вони запевняють, якщо людина звикла мислити оптимістично, вона і в старості залишиться здоровою і бадьорою.

Американські вчені вважають, що подальший аналіз можливостей сили думки, якою володіє людина, допоможуть їм в майбутньому здійснювати кращий контроль за своїм життям і направляти її собі на користь.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України