Авторські статтіДіаспора

Дозвіл на проживання в Італії видаватиметься тільки тим, хто оплатив податок

Міністерство внутрішніх справ наказало Квестурам видавати дозвіл на проживання в Італії  тільки тим, хто оплатив податок та проконтролювати, заяви, подані у попередні місяці.

МЗС надіслало Відділам імміграції терміновий циркуляр у якому підтверджує факт відновлення податку за видачу та продовження італійського дозволу на проживання.
Цей податок було анульовано постановою Адміністративним судом Лаціо у травні цього року. Протягом кількох тижнів МЗС Італії ігнорував його, далі квестури почали видавати пермессо, не стягуючи податок.

На звернення італійського уряду, Державної рада в свою чергу скасувала рішення суду Лаціо. Це було обґрунтовано  “крайньо тяжким впливом скасування податку на фінансові ресурси держави”. Наступне слухання у цій справі призначено на 13 жовтня, воно потвердить або скасує сентенцію остаточно.

А тим часом, 20 вересня, МЗС Італії, без зволікань, видало циркуляр що підтверджує відновлення сплати податку. Отже, від цієї дати іноземці, що подають заяву на отримання або продовження посвідки на проживання повинні сплатити від 80 до 200 євро, в іншому випадку його заява опрацьовуватися не буде.

Що ж буде із заявами, отриманими Квестурами у попередні місяці без сплати мита? Цілком імовірно, що іноземцям запропонують здійснити платіж, щоб розблокувати їх.

Все ж, остання надіє є на засідання Державної ради, що відбудеться 13 жовтня, тоді справа може отримати новий поворот.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України