Новини

Широкий вибір автономних електростанцій

Широкий вибір автономних електростанцій

Сьогодення пов’язане з перебоями в електриці. Щоб це не впливало на вашу життєдіяльність, найкращим варіантом буде придбання автономної електростанції в УкрЕнергоБуд. Сучасні моделі є ідеальним рішенням для приватних будинків або для дачі. В інтернет-магазині в наявності представлені якісні дизельні, контейнерні генератори та трансформатори за доступними цінами.

Основні переваги представлених товарів на сайті

Дизельні генератори є спеціалізованим, потужним обладнанням, яке підходить для основного або резервного постачання електрики. Завдяки таким агрегатам виробляється струм для різних об’єктів: офісів, магазинів, великих корпорацій. Дизельні електростанції підходять для використання в умовах високих навантажень, а час їх роботи може сягати до 20-ти годин.

Дизельний генератор має такий принцип дії: система забезпечує стиснення палива, що призводить до його спалаху і згорання. Завдяки цьому перетворюється хімічна енергія в теплову, а потім вже в механічну. Таким чином забезпечується обертання коленвалу, який з’єднується з ротором генератора. Працюючий генератор створює електричну енергію, яка готова до використання.

Серед основних переваг дизельного генератора виділяються:

  • економічність по витратам палива;
  • придатність до ремонту;
  • безпечне використання та зберігання;
  • різноманітний вибір потужностей;
  • простота запуску та доступність використання.

Вартість такого обладнання залежить від багатьох факторів, таких як потужність, тривалість роботи, наявність додаткових опцій, комплектація.

Контейнерний генератор також працює на дизелі, але має більший розмір конструкції та ємності паливного баку. Усі блоки пристрою захищені вбудованими автоматичними вимикачами в литому корпусі. Його дуже легко налаштовувати, він відрізняється простотою експлуатації.

Широкий вибір дизельних генераторів

В каталозі на ukrenergobud.com.ua/catalog запропоновані якісні, довговічні та надійні дизельні генератори за відмінними цінами в Україні. Представлені моделі стануть хорошою альтернативою для струму в приватних будинках чи в офісних приміщеннях. На кожен товар виписується гарантія, тому клієнт має право звернутися до компанії з різних питань стосовно генератора. Вибрати товар можна самостійно або звернутися за допомогою до спеціалістів. Кожен запит виконується миттєво.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України