Швейцарська поліція буде тренувати гвардійців з Ватикану

Папська швейцарська гвардія і поліція швейцарського кантону Тічіно 26 вересня 2016 року уклали в Ватикані угоду про співпрацю в підготовці папських гвардійців.
Згідно з угодою вже в жовтні 2016 р 16 рекрутів прибудуть зі Швейцарії в Ватикан для проходження медичного контролю. Потім вони повернуться на батьківщину, де на базі поліції кантону Тічіно отримають підготовку з психології, права, протипожежної безпеки, надання першої допомоги, стрільби, самооборони, тактиці та спорту. Курс розрахований на один місяць.

Після його закінчення рекрути знову приїдуть до Ватикану. Тут вони будуть знайомитися з оточуючим середовищем і місцем подальшого несення служби, будуть вивчати італійську мову і набувати військові навички, котрі притаманні Папській швейцарській гвардії. Юнаки почнуть службу у Ватикані перед торжеством Різдва Христового. “Ця реформа підготовки покликана дати відповідь на сучасні загрози, зберігаючи при цьому багаті традиції Корпусу швейцарської гвардії”, – йдеться в спеціальному повідомленні, опублікованому 27 вересня 2016 р

Папська швейцарська гвардія заснована в 1506 р Папою Юлієм II. Її головна мета полягає в забезпеченні безпеки Святого Отця і Ватикану.

Джерело: Радіо Ватикану

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh