Авторські статтіНовини

Шведські археологи виявили стародавнє місто в центральній Греції

Археологи з Гетеборзького університету виявили стародавнє місто в центральній Греції. Шведські вчені повідомляють, що воно знаходиться недалеко від міста Кардіца, в 50 км на північ від Афін.

Фахівці відзначають, що місто не було раніше відоме науці. На думку вчених, ця знахідка здатна змінити уявлення про місцеву історію, адже жодних серйозних розслідувань у цій області не робили.

Робін Ренлунд, фахівець в області античної культури і суспільного життя, розповів про можливість, що з’явилася у вчених довести всьому науковому світові, що в давні часи там були в основному справжні міста, а не села, або незначні поселення.

Він також розповів, що частина артефактів знаходиться на поверхні, наприклад, стіни і останки фундаментів, все інше приховано під землею. Ренлунд заявив, що за допомогою спеціального радара вчені розглянули те, що ховається під землею. Фахівець упевнений, що там розташовується мережа міських вулиць.

Зараз шведські вчені працюють спільно з колегами з Греції і в 2017 році планують продовжити вивчення району, після чого приступити до розкопок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України